Stypendia, nagrody i wyróżnienia

2023-01-24 12:41:58(ost. akt: 2023-01-24 12:56:16)

Autor zdjęcia: UG Kalinowo

Zostało wyróżnionych 8 młodych sportowców, trener oraz 1 zespół sportowy z gminy Kalinowo.
W trakcie uroczystych spotkań w Szkole Podstawowej w Pisanicy i w Kalinowie odbyło się uhonorowanie wyróżnionych. Młodzi sportowcy z Pisanicy i Kalinowa osiągają wysokie miejsca i coraz lepsze wyniki, co jest wspaniałą promocją gminy Kalinowo. Chcąc wesprzeć rozwój naszych sportowców i umożliwić ich ciągłe doskonalenie Wójt i Rada Gminy Kalinowo za osiągnięcia sportowe przyznała stypendia, nagrody oraz wyróżnienia.

Stypendia otrzymali:
Amelia Bućko SP Pisanica
Magdalena Gajewczyk SP Pisanica
Dominik Dzikoński SP Pisanica
Nikola Dzikońska SP Pisanica
Dominika Borkowska SP Pisanica
Oliwia Borkowska SP Pisanica
Martyna Olichwier SP Kalinowo
Nagrodę otrzymał:
Fabian Sokołowski
Wyróżnienia otrzymali:
Laura Borkowska – SP Pisanica
Alan Danowski – SP Pisanica
Kamila Kalicka – SP Pisanica
Alicja Krynicka – SP Pisanica
Maria Skarżyńska – SP Pisanica

Nagrodę otrzymał również trener nagrodzonych zawodników z „LUKS ABC Żak” Pisanica pan Zbigniew Bobryk. Wyróżniony został także Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ABC „Żak”, między innymi za znaczące sukcesy rangi wojewódzkiej, a także za działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Gminie Kalinowo.

Dzięki stypendiom każdy zawodnik może rozwijać swoje umiejętności, aby później lepiej prezentować się i promować gminę podczas imprez sportowych.

Gratulacje wszystkim nagrodzonym!

I przypominamy, że trwa nasz Plebiscyt m.in. na Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 roku. Jednym z kandydatów jest właśnie Zbigniew Bobryk z LUKS ABC ŻAK Pisanica.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Przypominamy, że w tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Zasady głosowania są bardzo proste. Można głosować poprzez SMSy albo kupn zamieszony w Rozmaitościach Ełckich. Tam należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Można głosować poprzez SMSy albo tradycyjnie - poprzez kupony. Nazwisko Waszego faworyta wpisujecie również na kuponie zamieszczonym w Rozmaitościach Ełckich. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5