Kto jest w pierwszej dziesiątce? Komu należą się słowa uznania?

2023-01-23 21:43:30(ost. akt: 2023-02-02 22:54:27)

Autor zdjęcia: Fb/Marek Bujło

Trwa nasz Plebiscyt na "10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku" i "Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku". Czekamy na Wasze zgłoszenia i głosy!
Trwa nasz Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 i Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022. Wśród nominowanych są i tacy zawodnicy, którzy w obu tych kategoriach z podniesioną głową mogą walczyć o zwycięstwo. Jedną z takich osób jest z pewnością Marek Bujło z Grappler Ełk - Dragon's Den Fight Club Team, gdzie jest głównym trenerem, ale też i zawodnikiem, który może pochwalić się ogromnymi sukcesami.

Na początku ubiegłego roku odbyły się XII Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu. Marek Bujło wywalczył tam złoto.

Kolejną dużą imprezą, w której uczestnik naszego Plebiscytu brał udział były International IBJJF Open Championship w Madrycie, gdzie wywalczył dwa srebrne medale w kategorii Ciężkiej i Open.

Z kolei w listopadzie na XVIII Mistrzostwach Polski BJJ zajął 1. miejsce w kat. Adult Czarnych Pasów +100 kg.

Jak mówią sami zawodnicy, grupa ADULT CZARNYCH PASÓW to elita.

Zgłosić można się samemu, ale wygrywają najlepsi z najlepszych. Mistrz Polski w BJJ to PRAWDZIWY jedyny mistrz - koniec i kropka! — napisał w jednym z wpisów w mediach społecznościowych Kamil Birgiel, klubowy kolega Marka Bujło.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Przypominamy, że w tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Zasady głosowania są bardzo proste. Można głosować poprzez SMSy albo kupn zamieszony w Rozmaitościach Ełckich. Tam należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Można głosować poprzez SMSy albo tradycyjnie - poprzez kupony. Nazwisko Waszego faworyta wpisujecie również na kuponie zamieszczonym w Rozmaitościach Ełckich. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5