Remigiusz Karpiński, Oliwia i Szymon czyli trener i jego podopieczni

2023-01-22 20:49:29(ost. akt: 2023-02-02 22:55:05)

Autor zdjęcia: Fb/Ełcki Klub Karate Kyokushin

Trwa nasz Plebiscyt na "10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku" i "Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku". Czekamy na Wasze zgłoszenia i głosy!
Wśród nominowanych w naszym Plebiscycie znaleźli się przedstawiciele Ełckiego Klubu Karate Kyokushin. W kategorii na Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 o Wasze głosy walczy Remigiusz Karpiński, który swoją przygodę z karate rozpoczął ponad 40 lat temu.

Z kolei w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ełckiego 2022 o Wasze głosy walczą Oliwia Lewkowicz i Szymon Zawadzki.

Przypomnijmy tylko niektóre sukcesy tych zawodników z ubiegłego roku.

Oliwia Lewkowicz wywalczyła III miejsce w konkurencji kata kadetek i III miejsce w kumite kadetek -55kg w Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushinkai w Katowicach.

Z Kokoro Cup Junior - Turnieju dla młodzieży w Warszawie z brązowym medalem w kumite wróciła Oliwia Lewkowicz U15 do 55 kg, a ze srebrnym również w kumite Szymon Zawadzki U14 do 58 kg.

Z kolei zarówno Oliwia Lewkowicz jak i Szymon Zawadzki wywalczyli I miejsca
w Giżycku w Turnieju dzieci i młodzieży o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich.

O tytuł Najpopularniejszego Sportowiec Powiatu Ełckiego 2022 walczy również Alicja Prokuda z Ełckiego Klubu Karate Kyokushin. Zawodniczka zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Europy Młodzieżowców, które odbyły się pod koniec 2021 r. w Rumunii. Wiosną 2022 roku Alicja Prokuda brała udział w Mistrzostwach Polski Seniorów Karate Kyokushin PZK. W kategorii -60 kg Alicja wywalczyła brązowy medal. W 2022 roku była też Stypendystką Prezydenta Miasta Ełku.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Przypominamy, że w tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Zasady głosowania są bardzo proste. Można głosować poprzez SMSy albo kupn zamieszony w Rozmaitościach Ełckich. Tam należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Można głosować poprzez SMSy albo tradycyjnie - poprzez kupony. Nazwisko Waszego faworyta wpisujecie również na kuponie zamieszczonym w Rozmaitościach Ełckich. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5