Nikola Kanoza liderką w głosowaniu SMSowym!

2023-01-19 15:51:16(ost. akt: 2023-02-02 22:56:00)

Autor zdjęcia: Fb/KSKK Dojo Sosnowski

Trwa nasz Plebiscyt na "10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku" i "Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku". Czekamy na Wasze zgłoszenia i głosy!
Wśród nominowanych w naszym Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2022 znalazła się m.in. Nikola Kanoza z Klubu Sportowego Karate Kyokushin Dojo Sosnowski, która obecnie prowadzi w głosowaniu SMSowym.

Pamiętajcie, że o zwycięstwie decyduje suma punktów z Waszych SMSów i kuponów drukowanych co tydzień w Rozmaitościach Ełckich.

Swoją przygodę z karate zaczęłam w wieku 10 lat. Do uprawiania tej dyscypliny zainspirował mnie Oskar Sosnowski — czytamy w prezentacji zawodniczki. — Umiejętności sportowe przekładają się na wyniki. Jestem otwarta na rozwój w tej dziedzinie Czerpię wiedzę od mistrzów i doświadczonych kolegów. Chciałabym dalej kontynuować naukę i doskonalić swoje umiejętności. Próbuję, doświadczam, przełamuję bariery

Nikola Kanoza może pochwalić się m.in. I miejscem w Mistrzostwach Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego, II miejscem w IKO Nakamura Polish Open 2022 i Kyokushin Challenge Szczecin Kumite 2022 czy też III miejsem w Kyokushin Challenge Szczecin KATA 2022.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Przypominamy, że w tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Zasady głosowania są bardzo proste. Można głosować poprzez SMSy albo kupn zamieszony w Rozmaitościach Ełckich. Tam należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Można głosować poprzez SMSy albo tradycyjnie - poprzez kupony. Nazwisko Waszego faworyta wpisujecie również na kuponie zamieszczonym w Rozmaitościach Ełckich. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5