Drogowcy mają kierowców "w nosie"?

2022-10-05 15:10:32(ost. akt: 2022-10-05 15:20:55)

Autor zdjęcia: zdj. nadesłane

Zamieszanie wokół prac na drodze prowadzącej z Ełku do Chruściel. Mieszkańcy Chruściel mają problem z dojazdem do swoich domów.
Trwa układanie nawierzchni na drodze powiatowej Ełk – Szarejki.

Jak informowali urzędnicy, w środę, czwartek i piątek (5-7 października) zamknięty miał być odcinek od zjazdu na drogę gminną do wsi Szarek do zjazdu na osiedle Bocianie Gniazdo w Chruścielach. Objazd miał odbywał się przez Ełk – Barany – Maleczewo – Szarejki.

Z kolei w sobotę (8 października) zamknięta miała zostać droga na odcinku od zjazdu na osiedle Bocianie Gniazdo w Chruścielach do granicy administracyjnej Ełku, a objazd będzie możliwy trasą Ełk – Barany – Maleczewo – Szarejki.

Tymczasem drogowcy robią "po swojemu". Jak informują nas Czytelnicy, drogowcy na tyle rozpędzili się z układaniem asfaltu od strony Chruściel, że nie mogą ani wjechać ani wyjechać na osiedle Bocianie Gniazdo. Jaką mówią im drogowcy, utrudnienia mogą potrwać nawet ponad godzinę. Problem w tym, że nikt o takiej "blokadzie" nikogo wcześniej nie informował. Nie mówić już o względach bezpieczeństwa.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5