Za nami Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo

2022-10-04 08:16:19(ost. akt: 2022-10-04 08:21:13)

Autor zdjęcia: UG Kalinowo

O I miejsce walczyła "Pisanica" z drużyną "Bez Maksia damy radę". Po emocjonującym meczu zwyciężył zespół "Bez Maksia damy radę" wygrywając z Pisanicą 3:2.
W piątek odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej z okazji otwarcia nowego boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej w Borzymach.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn:
1. Piętki
2. Borzymy
3. FC Kurianka
4. Pisanica
5. NEL BUD
6. Bez Maksia damy radę
7. Ukraina
8. Stożne
9. FC Dąbrowskie
10. Romanowo.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: Wojciech Kossakowski - Poseł na Sejm RP, Andrzej Bezdziecki - Wójt Gminy Kalinowo, Mariusz Klepacki - Sekretarz Gminy Kalinowo oraz Mieczysław Głębocki - Przewodniczący Rady Gminy Kalinowo. Rozgrywki, pierwszym podaniem piłki rozpoczął Poseł Wojciech Kossakowski.

Turniej rozegrano z podziałem na trzy grupy. Z grupy A awans do półfinału zapewnił sobie zespół "Bez Maksia damy radę", z grupy B - "NEL BUD", a z grupy C "Pisanica" oraz "C Dąbrowskie".

W półfinałach zagrali "Bez Maksia damy radę" z "FC Dąbrowskie" osiągając wynik 5:0.

Drugi półfinał wygrała "Pisanica" z "NEL BUDem" z wynikiem 1:0, a w meczu o III miejsce "NEL BUD" pokonał "FC Dąbrowskie" uzyskując 2:1.

O I miejsce walczyła "Pisanica" z drużyną "Bez Maksia damy radę". Po emocjonującym meczu zwyciężył zespół "Bez Maksia damy radę" wygrywając z Pisanicą 3:2.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Sędzią turnieju był Pan Andrzej Olszański.

UG Kalinowo, tom

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5