Ełcki sztab WOŚP wyróżniony na zlocie w Katowicach

2022-09-20 07:54:36(ost. akt: 2022-09-20 07:58:31)

Autor zdjęcia: Sztab, Wolontariusze WOŚP Ełk/FB

Ekipa z ełckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gościła chwilę temu w Katowicach na II Zlocie Sztabów WOŚP, na którym łapała pozytywną energię przed zbliżającym się dużymi krokami kolejnym finałem orkiestry.
Delegacja z ełckiego sztabu WOŚP (Teresa Sykuła, Krystyna Tarnowska, Emilia Gajewska) przebywała w Katowicach w ostatni weekend (17-18 IX) i wróciła w dobrych humorach. Nie bez powodu.

Zostaliśmy wyróżnieni za wszystkie działania z ostatnich siedmiu finałów w Ełku - medalami, ale to na II ogólnopolskim zjeździe sztabów spotkała nas ogromna nagroda! Nasz fanpage był przywoływany kilka razy jako dobry wzór prowadzenia strony. Także Hymn WOŚP Ełk zobaczyło i usłyszało ponad 60 sztabów! Po wysłuchaniu padły brawa! Brawa dla Ełczan o otwartych sercach! — czytamy na fanpage ełckiego WOŚP-u, który nie omieszkał przypomnieć, że z Ełkiem grają również Prostki, Straduny, Kalinowo i Stare Juchy.

WOŚP Ełk #3927 zwraca również uwagę, że teraz – na kilka miesięcy przed tegorocznym finałem Orkiestry – jest najlepszy czas, aby inne okoliczne miejscowości dołączyły do sztabu. XXXI Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia.2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5