Mazur z pierwszą porażką w sezonie

2022-09-19 08:23:25(ost. akt: 2022-09-19 08:30:30)

W sobotę Mazur Ełk grał na wyjeździe z Orlętami Reszel. Niestety rywale okazali się nieco lepsi. Przegraliśmy 2:1.
W sobotnim spotkaniu padły 3 bramki. Pierwsza w 25. minusie. Po dyskusyjnym rzucie karnym przegrywaliśmy 1:0. W 32. minucie udało nam się zremisować. Niestety nie na długo. Już po minucie strzałem z dystansu Orlęta Reszel znów wyszły na prowadzenie. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka.

To była dla nas lekcja, z której wyciągniemy wnioski na przyszłość — mówił po meczu Patryk Gondek.

Jeden z naszych grających trenerów musiał opuścić plac gry już w 35. minucie z powodu kontuzji i resztę spotkania oglądał z perspektywy ławki rezerwowych.

Pierwsza porażka w sezonie to motywacja do jeszcze cięższej pracy. Głowy do góry i za tydzień widzimy się przy Piłsudskiego — komentuje Mazur Ełk.