XIII Gminna Liga Piłki Nożnej zakończona!

2022-08-09 08:41:26(ost. akt: 2022-08-09 08:42:32)

Autor zdjęcia: Gmina Kalinowo

Dobiegła końca rywalizacja o miano mistrza XIII Gminnej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. W niedzielę, 7 sierpniam w Skrzypkach odbyło się spotkanie finałowe.
Do tegorocznych rozgrywek przystąpiło 6 zespołów (Piętki, Stożne, Milewo/Pisanica, Borzymy, Romanowo, Ukraina). Mecze odbywały się w różnych miejscowościach Gminy Kalinowo.

Mistrzem XIII Gminnej Ligi Piłki Nożnej została drużyna z Piętek, a drużyna ze Stożnego zajęła II miejsce. Trzecie miejsce na podium wywalczyła drużyna Milewo/Pisanica.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Korzun ze Stożnego, a za najlepszego zawodnika kończących się rozgrywek uznano Michała Staniszewskiego z Milewa. Na listę strzelców wpisało się 43 zawodników. Łącznie w trakcie turnieju padło 168 bramek. Najlepszym strzelcem został Leszek Chyła z Piętek z 22 bramkami. Nad rozgrywkami czuwali sędziowie Andrzej i Kajetan.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, a także nagrody, które wręczyli Andrzej Bezdziecki - Wójt Gminy, Mariusz Klepacki - Sekretarz Gminy oraz Mieczysław Głębocki - Przewodniczący Rady Gminy.

Organizatorem rozgrywek była Ochotnicza Straż Pożarna w Pisanicy.