Głośna impreza, której nikt nie usłyszy - już w ten piątek Silent Disco

2022-08-03 15:16:04(ost. akt: 2022-08-03 16:04:04)

Autor zdjęcia: Pixabay

Jeżeli ktoś lubi muzyczne wieczory w klimacie disco, powinien zajrzeć w najbliższy piątek pod Galerię Brama Mazur na tamtejszy plac miejski. ECK szykuje kolejną "Silent Disco", nietypową imprezę, która swego czasu bardzo zainteresowała ełczan.
Gdy zorganizowano pierwsze Silent Disco, spotkało się ono z dużym zainteresowaniem ełczan, dlatego organizator wydarzenia - ECK - postanowił wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i w tym roku również można doświadczać tego nietypowego muzycznego eventu, o czym ełczanie przekonali się choćby 31 lipca. Na czym polega wyjątkowość Silent Disco?

Uczestnicy tańczą do muzyki puszczanej przez słuchawki, w związku z czym ich harce i swawole nie przeszkadzają zbytnio okolicznym mieszkańcom oraz przechodniom. Na piątkowej imprezie każdy z uczestników otrzyma zestaw słuchawek i będzie mógł skorzystać z trzech oferowanych kanałów muzycznych.

Najbliższe Silent Disco już w ten piątek (5 VII) o godz. 20:00 na placu miejskim przy galerii Brama Mazur. Zabawa będzie trwała aż do północy.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5