Szykują się klimatyczne noce z kinem pod gwiazdami

2022-08-01 15:50:46(ost. akt: 2022-08-01 16:01:51)
Ełckie kino pod gwiazdami cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Ełckie kino pod gwiazdami cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Autor zdjęcia: UM w Ełku

Plenerowe, wtorkowe seanse Kina Pod Gwiazdami to propozycja miasta na spędzenia letnich wieczorów w Ełku. Kolejny seans już 2 sierpnia o godz. 21.00 w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. Szykują się naprawdę ciekawe seanse.
Oprócz tradycyjnych seansów Kina Pod Gwiazdami, przygotowano również seanse dla dzieci i młodzieży z Ukrainy – seanse (ukraiński dubbing) odbywają się w ramach projektu „Przystań Świętego Mikołaja”. Seanse odbędą się 2 sierpnia o godz. 21.00 i 5 sierpnia o godz. 12.00 w Sali Kameralnej Ełckiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Repertuar Ełckiego Centrum Kultury to tytuły kojarzące się z wakacjami, takie które wprawią w dobry nastrój. Podczas filmowych pokazów każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie sense są całkowicie darmowe.

2 sierpnia odbędzie się kolejna projekcja filmowa w ramach „Mazurskiego Kina pod Gwiazdami”. Będzie można zobaczyć film „Co robimy w ukryciu”. Uwaga! W sierpniu nastąpiły zmiany godzin wyświetlania seansów. Start o godz. 21.00 w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury.

Z kolei w ramach projektu „Przystań Świętego Mikołaja” który Ełckie Centrum Kultury współorganizuje z Fundacją Świętego Mikołaja, można zobaczyć film „Operacja Mumia” (ukraiński dubbing). Start o godz. 21.00 w Sali Kameralnej Ełckiego Centrum Kultury.

W piątek 5 sierpnia odbędzie się pokaz filmu „Jakub, Mimmi i gadające psy” (ukraiński dubbing). Start o godz. 12.00 w Sali Kameralnej Ełckiego Centrum Kultury.

mat. UM w Ełku

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5