Amerykanie vs Litwini? Takie rzeczy tylko w Ełku. Już w tę sobotę

2022-05-19 16:52:57(ost. akt: 2022-05-19 17:06:47)

Autor zdjęcia: Pixabay

Pierwszy dzień nadchodzącego weekendu będzie okazją dla przeróżnych - w tym zagranicznych - służb mundurowych, do przetestowania swoich umiejętności piłkarskich. W najbliższą sobotę na jednym z ełckich orlików odbędzie się międzynarodowy turniej "Służby razem".
Już w sobotę 21 maja o godzinie 10.00 na boisku SP4 w Ełku odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych pod hasłem "Służby razem" organizowany przez Mirosława Gołaszewskiego.

W zawodach wezmą udział drużyny reprezentujące niektóre jednostki oraz formacje mundurowe. Tego dnia w Ełku piłką będą bawili się również goście zagraniczni reprezentujący różne służby - stąd nazwa eventu - co na pewno jest miłym urozmaiceniem jeżeli chodzi o podobne lokalne turnieje.

Przyjedzie do nas Grupa Bojowa wojsk USA oraz Marijampoles Pataisos Namai - Zakład Karny Marjampol z Litwy. W turnieju zagrają również: Policja Ełk, Straż Pożarna Ełk, Areszt Śledczy Giżycko i - na specjalne zaproszenie organizatorów - cywilna drużyna Prodeko Ukraina.

Czy Amerykanie grają w "soccera" lepiej, niż słynący z talentów koszykarskich Litwini? A może w meczu/ach zgasi ich nasza ełcka straż pożarna? Okaże się już w tę sobotę (21 V). Turniej "Służby razem" startuje o godz. 10:00 na orliku przy SP 4 w Ełku.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5