Rockowe granie w ramach solidarności z Ukrainą

2022-03-10 17:57:16(ost. akt: 2022-03-10 18:32:50)

Autor zdjęcia: Pixabay

Lubicie rockowe klimaty? Wspieracie społeczeństwo ukraińskie? W takim razie zainteresuje Was propozycja Ełckiego Centrum Kultury, które zaprasza w swoje progi na rockowy koncert charytatywny.
W geście solidarności z Ukrainą i Ukraińcami, Ełckie Centrum Kultury zaprasza na koncert - „Rock 4 Ukraina”. Muzyczny event jest zaplanowany na najbliższy piątek, 11 marca. Pierwsze występy już o godz. 19.00. "Rock 4 Ukraina" to koncert charytatywny z nieco mocniejszym brzmieniem. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Event jest połączony ze zbiórką. Wystąpią zespoły:

* 48 h
w składzie: Wojtek Wrona, Paweł Głowacki, Igor Ostaszewski, Marek Raczkowski
* Kundle
w składzie: Iza Brodowska, Jarek Frąszczak, Dominik Gałązka, Piotr Jasiukiewicz, Maciej Juchniewicz, Kacper Kapliński, Dariusz Święczkowski, Mateusz Mielziuk
* Dary Lasu
w składzie: Mateusz Mielziuk, Wojciech Nowel, Grzegorz Luty, Kamil Fidler, Dominik Gałązka
* ETAR
w składzie: Rafał Przestrzelski, Adam Stęporowski, Jerzy Zięba, Tomasz Sulima
* Frank Rubel
w składzie: Kamil Fidler, Mariusz Maksimik, Jacek Malinowski, Radosław Skrodzki, Wojtek Nowel

To nie pierwsza muzyczna inicjatywa władz miasta i ECK. W ramach wsparcia i okazania solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami, władze instytucji podjęły się w miniony weekend organizacji koncertu "Sercem z Ukrainą". Wystąpili na nim rozpoznawalni ełccy artyści. Solidaryzowali się z Ukrainą w niedzielę 6 marca, w godzinach popołudniowych.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5