Wylicytowali WOŚP-owe usługi prezydenta Ełku na ponad 7 tys. zł

2022-02-08 12:12:03(ost. akt: 2022-02-08 12:19:26)
Prezydenckie licytacje WOŚP Tomasza Andrukiewicza

Prezydenckie licytacje WOŚP Tomasza Andrukiewicza

Autor zdjęcia: UM w Ełku

Zakończyły się WOŚP-owe licytacje usług oferowanych przez Prezydenta Ełku Tomasza Andrukiewicza. W tym roku na licytacje WOŚP prezydent Ełku wystawił godzinę swojej pracy, lepienie pierogów oraz wycieczkę kajakową lub rowerową.
Każdego roku prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oprócz wolontariatu i spaceru z puszką WOŚP w dniu finału, przekazuje różne przedmioty na aukcje, ale także prowadzi własne licytacje charytatywne na Allegro.

W tym roku wystawione zostały godzina pracy na rzecz zwycięzcy (w domu, ogrodzie, w firmie itp.), lepienie 50 pierogów oraz wspólna wycieczka kajakowa po Jeziorze Ełckim lub rowerowa po Ełku lub okolicach. Łączna kwota zebrana podczas trzech licytacji to 6 950 zł.

Godzinę pracy prezydenta Ełku wylicytowała Pani Aneta Łukasik w kwocie 3 225 zł. Zostanie ona odpracowana w uzgodnionym terminie. Szczegóły będą przekazane w późniejszym czasie.

Pierogi ulepione przez prezydenta Ełku wylicytował Pan Wiesław Mieczkowski - firma SERWISTAL w kwocie 1 175 zł. Z procesu przygotowania potrawy zostanie zrealizowana relacja na żywo.

Wycieczkę kajakową lub rowerową po Ełku również wylicytował Pan Wiesław Mieczkowski - firma SERWISTAL w kwocie 2 550 zł. Szczegóły realizacji zostaną uzgodnione w późniejszym terminie.

ma. UM Ełk

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5