Rywalizacja i dobra zabawa na turnieju tenisa dla dzieci

2021-11-30 08:55:50(ost. akt: 2021-11-30 09:04:53)

Autor zdjęcia: Tenis Ełk/FB

W sobotę 27 XI odbył się w naszym mieście turniej tenisa zorganizowany przez Tenis Ełk. Za rakietę chwyciły dzieci z dwóch kategorii wiekowych. Mecze były zacięte, ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa.
W ostatnią sobotę w naszym mieście odbył się turniej tenisowy dla dzieci „Tenis10” zorganizowany przez Tenis Ełk oraz Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego Vamos Ełk. W zawodach za rakietę tenisową chwyciły dzieci z rocznika 2013, 2014 (kat. czerwona) oraz chłopcy i dziewczynki z rocznika 2011 (i młodsi). Oczywiście jak na turniej przystało, mali adepci tenisa rywalizowali o wygraną.

W grupie czerwonej zwyciężył Ksawery Ambrożko, drugi był Adam Mężyński, a trzeci Staś Tertel. Wśród dziewczynek z grupy zielonej tryumfowała Amelia Artemiuk, drugie miejsce zajęła Zofia Zabiłowicz, a na trzecim Wanda Dawidczyk. W grupie zielonej chłopców wygrał Ksawery Ambrożko, tuż przed Adamem Mężyńskim oraz Gabrielem Zarembą. Zawody przebiegły w miłej atmosferze.

Jak to u nas bywa, liczy się dobra zabawa, więc do każdego turnieju dorzucamy jakąś zabawę na rozładowanie emocji. Tym razem były strzały w baloniki. Mamy nadzieję, że dzieciaki miło spędziły czas. Poziom tenisowy był ogromny. Ilość zaciętych męczy zaskoczyła nawet organizatorów. Dzięki wielki za udział. Gratulujemy ogromnie każdemu osobna i zapraszamy ponownie do Ełku — czytamy na FB Tenis Ełk we wpisie z 27 listopada.

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5