Prezes Pojezierza Prostki ma szansę zostać "Osobistością Roku"

2021-11-19 11:59:03(ost. akt: 2021-11-19 12:04:06)
Tomasz Sokół - prezes KS Pojezierze Prostki

Tomasz Sokół - prezes KS Pojezierze Prostki

Autor zdjęcia: WMZPN

Miła wiadomość dla fanów piłki nożnej z naszego regionu. Prezes KS Pojezierze Prostki, Tomasz Sokół, został nominowany przez warmińsko-mazurski PZPN w kategorii „Postać Roku Klasy Okręgowej”. To już drugi rok z rzędu kiedy Prezes został doceniony przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.
Tomasz Sokół funkcję prezesa klubu piłkarskiego z Prostek sprawuje już 8 lat, co jest chyba najlepszym potwierdzeniem tego, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz drugi raz z rzędu został dojrzany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Ten nominował go w swoim plebiscycie sportowym. Tomasz Sokół może dzięki głosom internautów zostać „Postacią Roku Klasy Okręgowej”.

Zabawa polega na tym, że internauci głosują lajkami pod fotkami danej „postaci”, głosują także kluby oraz związkowi działacze. Fotki są zamieszczane na profilu FB WMZPN, który zachęca do wzięcia udziału w plebiscycie.

Tomasz Sokół stoi przed drugą z rzędu szansą na zostanie „Postacią Roku”. Poprzednio co prawda się nie udało, ale za dwa lata stuknie mu dekada prezesowania klubowi z Prostek. Wówczas – oczywiście piszemy to z przymrużonym okiem – WMZPN chyba już nie będzie miał wyboru i w ramach jubileuszowego prezentu wybierze prezesa Pojezierza na „Osobistość Roku”.

Klub rywalizuje w klasie okręgowej naszego województwa (grupa I). Obecnie zajmuje w ligowej tabeli 14. miejsce.

My życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5