Kolejne medale Dojo Sosnowski na międzynarodowym turnieju

2021-10-28 19:52:52(ost. akt: 2021-10-28 19:56:35)

Autor zdjęcia: Dojo Sosnowski/FB

Kolejny udany start podopiecznych Dojo Sosnowski. Karatecy z Chruściel rywalizowali w Bydgoszczy na VI Internacional Oyama Cup, gdzie wywalczyli 4 medale.
Klub z podełckich Chruściel na bydgoskich zawodach reprezentowało 6 podopiecznych, z czego aż 4 z nich wywalczyło medale. W turnieju wzięło udział niemal 300 zawodników z całej Polski i Łotwy.

Złoto zdobył Oliwier Szawarejko oraz Alan Gutowski. Srebrny medal padł łupem Antoniego Siejki, a brązem cieszy się Zuzanna Stefanowicz.

Dwóm karatekom z Dojo Sosnowski nie udało się wywalczyć medalu. Chodzi o Marysię Bagińską oraz Leona Arciszewskiego. Musieli uznać wyższość łotewskich rywali, co nie zmienia faktu, że klub jest dumny z postawy swoich adeptów karate.

Większość walk nasi zawodnicy wygrali przez IPON - tym bardziej cieszy nas to, bo świadczy to o tym, że idziemy w dobrym kierunku - możemy tylko więcej. Tymczasem szlifujemy formę na najważniejsze zawodu w tym roku - Mistrzostwa Europy. Ze sportowymi pozdrowieniami dla naszych sympatyków, OSU — czytamy na FB Dojo Sosnowski.