Oceń wójta, prezydenta i starostę. Masz czas jeszcze do 2 listopada

2021-10-26 15:29:58 (ost. akt: 2021-10-26 15:39:23)
Trwa nasza akcja, w której oceniacie władze samorządowe. W pierwszej dziesiątce samorządowców z Warmii i Mazur znalazł się Rafał Wilczewski, wójt Prostek. Jeszcze w poniedziałek rano był na 10. miejscu. We wtorek (godz. 15) zajmował już 7. pozycję. Kto zwycięzy?
W 2018 roku odbyła się druga tura wyborów. To wtedy wybraliśmy większość wójtów i burmistrzów. Przyszła zatem pora, aby podsumować pracę naszych samorządowców po 3 latach sprawowania przez nich swoich funkcji.

Nasza redakcyjna akcja to dobry sprawdzian ich popularności wśród wyborców.

Głosować można do 2 listopada 2021.


Na kogo możecie głosować z naszego powiatu? W Plebiscycie biorą udział Starosta Powiatu Ełckiego Marek Chojnowski, Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, Wójt Gminy Stare Juchy Ewa Jurkowska-Kawałko, Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, Wójt Gminy Kalinowo Andrzej Bezdziecki i Wójt Gminy Prostki Rafał Wilczewski.

Na razie najlepiej spośród samorządowców z powiatu ełckiego wypada wójt Rafał Wilczewski. W poniedziałek rano znajdował się też w pierwszej dziesiątce wszystkich samorządowców z Warmii i Mazur, a we wtorek (godz. 15) był już na miejscu 7! Gratulujemy!

Ale to nie jedyne powody do zadowolenia. Wójt Prostek może pochwalić się sporym dofinansowaniem otrzymanym w ramach Polskiego Ładu.

Pozyskaliśmy kolejne miliony na rozwój Gminy Prostki!!! Tym razem kwota aż 11 750 000 zł dofinansowania zostanie przeznaczona na ważne i oczekiwane od wielu lat inwestycje. W ramach tego dofinansowania zostanie wybudowane nowoczesne przedszkole wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbudowana zostanie infrastruktura wodociągowa, która w pełni nas uniezależni od gminy Ełk i miasta Ełku. Tak jak zapowiadałem w kampanii wyborczej najważniejsi są mieszkańcy i rozwój naszej gminy. Od początku tej kadencji pozyskaliśmy kwotę łącznie ponad 28 000 000 złotych! To dzięki Waszej decyzji i wsparciu rozwój Gminy Prostki nabrał odpowiedniego tempa — cieszy się wójt Rafał Wilczewski.

Regulamin: kliknij tutaj


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5