Dyrektor szkoły w Chełchach uhonorowany przez ministra

2021-10-15 08:27:16 (ost. akt: 2021-10-15 08:33:11)

Autor zdjęcia: Gmina Ełk

Karol Marchel, konsultant Wójta Gminy Ełk ds. edukacji i na co dzień dyrektor Szkoły Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach, został nagrodzony podczas uroczystości organizowanych wczoraj przez ministra edukacji.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w czwartek, 14 października 2021 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyła się uroczystość z udziałem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka. Podczas uroczystości nauczycielom zasłużonym dla polskiej oświaty zostały wręczone odznaczenia państwowe, medale, nagrody Ministra Edukacji i Nauki, a także tytuły honorowe profesora oświaty.

Wśród nagrodzonych znalazł się przedstawiciel Gminy Ełk. To Karol Marchel, konsultant Wójta Gminy Ełk ds. edukacji, na co dzień dyrektor Szkoły Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach.

Cieszę się bardzo, że mimo iż nie było wniosku naszego regionalnego kuratora oświaty o przyznanie nagrody, pan minister przychylił się do mojej prośby i takie wyróżnienie Karol Marchel otrzymał – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – To nagroda nie tylko za zarządzanie szkołą w Chełchach, ale i wszelkie działania związane z przekształceniami w gminnej oświacie, w tym utworzenie społecznej szkoły w Rękusach.

mat. Gmina Ełk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zdzisław Dyrman zasadniczo #3077907 15 paź 2021 13:02

    Szkoda, że przekształcił cudzą szkołę, a nie swoją. Powinien dać przykład, a tak to troszkę mało wiarygodny jest.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5