Porozmawiajmy o transformacji cyfrowej

2021-09-01 12:00:00(ost. akt: 2021-09-11 09:56:24)
W poniedziałek, 20 września, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza na konferencję biznesową Transformacja Cyfrowa MŚP Warmii i Mazur. Wydarzenie wyróżnia innowacyjny i nieszablonowy program oraz znakomici eksperci. Zapraszamy firmy z Subregionu Ełckiego do udziału w wydarzeniu - gwarantujemy zastrzyk wiedzy na temat procesu cyfryzacji MŚP, możliwość bezpośredniego kontaktu z liderami cyfryzacji w regionie.
Cyfryzacja to warunek przetrwania i motor napędowy rozwoju MŚP. Efekty dobrze przeprowadzonej cyfryzacji w firmie będą procentować w przyszłości w postaci sukcesu finansowego i zwiększenia efektywności procesów produkcji i sprzedaży. Przykładów cyfryzacji na rynku jest wiele, mogą to być działania w obszarze: automatyzacji procesów w firmie, wykorzystywania procesów chmurowych, wykorzystanie sztucznej inteligencji, e-commerce, zarządzanie firmą z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, obsługa klienta przez internet. Jeśli zastanawiasz się jak sprostać wyzwaniu cyfryzacji w firmie, jak rozwijać swoją markę w cyfrowej erze, konferencja jest dla Ciebie !

20 września z inicjatywy Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku odbędzie się pierwsza w tym roku w regionie konferencja poświęcona transformacji cyfrowej. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ekspertami, nawiązania biznesowych kontaktów. Gwarantujemy zastrzyk przydatnej i praktycznej wiedzy.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Program konferencji odpowiada najbardziej aktualnym trendom światowym, wyzwaniom i potrzebom MŚP regionu Warmii i Mazur. Czekają nas wystąpienia ekspertów i liderów transformacji cyfrowej firm w Polsce i regionie, w programie m.in.: przykłady wdrożeń w firmach w regionie, zielona automatyzacja i cyfryzacja firm, Klastry ICT w Polsce, cyberbezpieczeństwo czyli technologiczne i prawne aspekty ochrony firmy przed incydentami, aktualna oferta PARP w zakresie finansowania cyfryzacji w MŚP.

Uczestnicy konferencji będą rozmawiali m.in. o aktualnych trendach, które mogą usprawnić procesy cyfryzacji w firmach. Będzie to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z parterami z branży, a także nawiązania relacji biznesowych.

Konferencja rozpocznie się w poniedziałek 20 września o godzinie 10, dla bezpieczeństwa uczestników w przestronnych salach konferencyjnych Ełckiego Centrum Kultury. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, członków zarządu i dyrektorów firm, a także kierowników działu IT, działów produkcji czy działów rozwoju. Do wszystkich osób, przedstawicieli biznesu z Ełku i Subregionu Ełckiego zainteresowanych transformacją cyfrową swojej firmy.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie poświęconej Transformacji Cyfrowej MŚP Warmii i Mazur. Udział w konferencji jest bezpłatny.2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5