Gry, zabawy i kiełbaski - moc atrakcji na niedzielnym Festynie Rodzinnym

2021-08-20 19:35:38(ost. akt: 2021-08-20 20:03:32)

Autor zdjęcia: Pixabay

Już w najbliższą niedzielę szykuje się gratka dla wszystkich rodzin spragnionych świetnej zabawy. Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu w Ełku organizuje „Festyn Rodzinny”. Wydarzenie wprost napakowane atrakcjami rozpocznie się na plaży miejskiej przy ul. Parkowej, równo o godz. 13:00.
Lato powoli się kończy i niebawem przywitamy – miejmy nadzieję, że piękną „złotą” – jesień, dlatego wypada z ostatniej w kalendarzu ciepłej pory roku wycisnąć co się da!

Z tego samego założenia wychodzi Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu, która już w tę niedzielę zaprasza wszystkich na organizowany przez siebie „Festyn Rodzinny”. To będzie doskonała okazja dla wszystkich rodzin na spędzenie czasu w miłej atmosferze i skorzystania z ciekawych atrakcji.

Dzieci na pewno chętnie rzucą się w wir gier i przyszykowanych dla nich zabaw. Amatorzy królewskiego ciasta – sękacza – będą mieli okazję zobaczyć pokaz jego pieczenia. Nie może również zabraknąć piknikowej klasyki, czyli kiełbasek, które będą pieczone na specjalnie przyszykowanym grillu.

- Wczoraj wieczorem udało nam się złożyć grill i już nie możemy się doczekać, aż położymy na nim pierwszą kiełbaskę. Jednak co to za grillowanie samemu. Zjedzmy więc pyszną kiełbaskę wspólnie już w najbliższą niedzielę podczas organizowanego przez nas festynu rodzinnego. W planach mamy również pokaz pieczenia sękacza, atrakcje dla dzieci oraz świetną zabawę dla całych rodzin. Do zobaczenia - czytamy na profilu fundacji we wpisie z tego czwartku.

Z kolei dorośli być może chętnie skorzystają z możliwości spisania się w ramach prowadzonego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Na miejscu będą obecni rachmistrze, którzy pomogą w specjalnie przygotowanym punkcie Biura Spisowego Miasta Ełku.

Obrazek w tresci


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5