Prezydent Ełku zostanie kelnerem?

2021-07-15 13:21:10(ost. akt: 2021-07-15 15:28:05)
Tomasz Andrukiewicz

Tomasz Andrukiewicz

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Pamiętacie ostatni Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jedną z aukcji wystawił Tomasz Andrukiewicz. Zobacz gdzie i kiedy zobaczysz go w nieco innej roli niż zawsze!
Podczas tegorocznego finału WOŚP, Tomasz Andrukiewicz wystawił aukcję, w ramach której zaproponował godzinę swojej pracy. Licytację wygrał Tomasz Cichocki z ełckiej restauracji Dos Patos. Licytacja była gorąca i zakończyła się kwotą 1 500 zł. Pieniądze trafiły oczywiście na rzecz Orkiestry.

Kiedy zobaczymy prezydenta w roli kelnera?

- W najbliższą niedzielę 18 lipca w godzinach 13.30 – 15.30 będę pracował jako kelner w Dos Patos w naszym Ełku. Zapraszam - pisze na swoim facebokowym profilu Tomasz Andrukiewicz. - Będzie to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, więc proszę wszystkich gości o wyrozumiałość. Mam nadzieję jednak, że sprostam przydzielonym mi zadaniom i oczekiwaniom gości. Postaram się w tym czasie zadbać o Wasze samopoczucie, przygotować stolik, podać słodką niespodziankę, zebrać kilka zamówień.

Fot. Fb/Tomasz Andrukiewicz

I jak dodaje, dobrem warto się dzielić, dlatego napiwki zostawiane prezydentowi-kelnerowi trafią one na rzecz „Onkoludków” – ełckiego Stowarzyszenia Rodzin Dzieci z Chorobą Nowotworową.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5