12-latek dał rówieśnikom dobry przykład

2021-07-08 14:14:08 (ost. akt: 2021-07-08 14:18:17)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

Nadkom. Grzegorz Kobeszko podziękował 12-letniemu Michałowi za wsparcie policyjnych działań. Wakacyjny wypoczynek chłopca w powiecie ełckim zmąciło pewne niebezpieczne zdarzenie drogowe. Nastolatek był na miejscu i wykazał się rezolutnością i pomysłowością, co pomogło policjantom.
Nastolatek kilka dni temu przyjechał w okolice Ełku na wakacje. W czasie wakacyjnego wypoczynku był na miejscu niebezpiecznego zdarzenia drogowego, gdzie sprawca chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekał z miejsca zdarzenia. Michał zachował zimną krew i wykazał się pomysłowością. Sam zgłosił się do policjantów i przekazał istotne informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia, które są pomocne w sprawie. Każde wsparcie policyjnych działań jest ważne, ponieważ jest wyrazem troski o dobro społeczności. A na szczególną pochwałę zasługuje, gdy stoi za tym 12-letni chłopiec.

Szef ełckich policjantów spotkał się z Michałem i osobiście pogratulował mu jego postawy. W podziękowaniu nastolatek otrzymał drobny upominek i list gratulacyjny. Michał był ciekawy pracy policjantów, dlatego wizyta na komendzie była także okazją do pokazaniu mu radiowozów czy policyjnych psów służbowych.

KPP Ełk

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5