Ósmoklasisto! Przyszłość jest w zawodzie. Czas na decyzję – wybierz zawód!

2021-06-10 12:32:56 (ost. akt: 2021-06-14 13:04:32)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: ZST W OLECKU

Jeśli chcesz w przyszłości znaleźć dobrze płatną pracę, cieszyć się faktem docenienia przez pracodawców, wybierz zawód z oferty kształcenia ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OLECKU!
TECHNIKUM NR 2 – kształcące w zawodach:

* technik mechanik * technik usług fryzjerskich
* technik budownictwa * technik ekonomista
* technik informatyk * technik handlowiec

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 - kształcąca w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy:

* mechanik – monter maszyn i urządzeń
* mechanik pojazdów samochodowych
* ślusarz
* murarz-tynkarz
* cukiernik
* piekarz
* sprzedawca
* kucharz
* fryzjer
* kelner
* stolarz
* elektryk
* rolnik
i wiele innych.

Obrazek w tresci

Jesteśmy przekonani, że to jest Twoja ścieżka kariery zawodowej – ścieżka prowadząca do sukcesu. Na rynku pracy brakuje specjalistów z fachem w ręku. Brakuje Ciebie - Ucznia, który wybierze świadomie kierunek kształcenia
w ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OLECKU

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

1. Zespół Szkół Technicznych w Olecku kształci specjalistów w atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy.
2. Po ukończeniu naszej szkoły bez problemu znajdziesz pracę - pracodawcy potrzebują dobrych fachowców.
3. Szkoła ściśle współpracuje  z pracodawcami, daje możliwość odbycia praktyk zawodowych u potencjalnych pracodawców.
4. Masz szansę na odbędzie stażu zagranicznego, zdobycie nowych umiejętności i certyfikatów w ramach projektów unijnych.
5. Szkoła daje Ci także wykształcenie ogólne, które po zdaniu matury, umożliwia podjęcie studiów wyższych. Po szkole technicznej będzie Ci dużo łatwiej na studiach o podobnym kierunku.

Czekamy zatem na Ciebie. Zdobądź zawód i konkretne umiejętności!

Oferujmy Ci nowoczesną bazę dydaktyczna, w tym zmodernizowane warsztaty mechaniczne wyposażonych w profesjonalne urządzenia, m.in. obrabiarki sterowane numerycznie, pracownie fryzjerskie zaaranżowane w stylu prawdziwych salonów fryzjerskich, nowoczesne pracownie informatyczne i ekonomiczne. Zapewniamy także zakwaterowanie w internacie wraz z całodziennym wyżywieniem w stołówce.

Obrazek w tresci

Ciągle szukamy nowych dróg rozwoju, tak abyś cieszył się najlepszą z możliwych ofert kształcenia zawodowego w regionie. Realizujemy projekty unijne, których celem jest poprawa jakości kształcenia poprzez doposażenie bazy dydaktycznej szkoły w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie oraz podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli i uczniów. W ramach projektów uczniowie mogą uczestniczyć w wielu bezpłatnych zajęciach edukacyjnych, kursach poszerzających kwalifikacje zawodowe oraz stażach u pracodawców.

Co ważne, z nami możesz wyjechać na staże do takich krajów jak Włochy czy Hiszpania, by zdobyć doświadczenie zawodowe, wziąć udział w intensywnym kursie języka hiszpańskiego i włoskiego oraz zobaczyć wiele ciekawych miejsc!

Obrazek w tresci

Pamiętaj! Wierzymy w Ciebie i chcemy rozwijać Twoje umiejętności!

Jeśli zdecydujesz się na szkołę branżową, zapewnimy ci dalszy etap kształcenia w szkołach dla dorosłych. Oto nasza oferta dla osób, które chcą uzupełnić wykształcenie, podnieść swoje kwalifikacje czy też nabyć nowe.

II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ( system zaoczny)
Szkoła Policealna nr 2 kształcąca w zawodach (system zaoczny):
- technik administracji;
- technik usług kosmetycznych
- technik bezpieczeństwa i higieny pracy

Obrazek w tresci

Możesz również skorzystać z bogatej oferty kwalifikacyjnych kursów zawodowych, które pozwalają zdobyć nowe wykształcenie oraz poszerzyć horyzonty. Czasy, gdy sam dyplom wystarczył do znalezienia dobrze płatnej pracy, dawno minęły. Obecnie liczy się fach w ręku. Szczególnie cenieni są specjaliści w branżach, które od lat notują braki rąk do pracy. 

Zaufaj nam i dołącz do naszej społeczności!
Czekamy na Ciebie z licznymi kierunkami kształcenia.

Szczegóły na NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5