Za nami XII Memoriał im. Henryka Litwickiego

2021-06-01 22:12:18 (ost. akt: 2021-06-01 22:14:57)

Autor zdjęcia: UG Kalinowo

W niedzielę odbył się XII Memoriał im. Henryka Litwickiego w piłce nożnej. W zawodach rywalizowało dziesięć drużyn. Zawody cieszyły się zainteresowaniem i miały charakter międzynarodowy - w zawodach wzięła drużyna z Ukrainy.
Rozgrywki odbyły się na boisku przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisanicy. W turnieju wzięły udział drużyny z miejscowości: Stożne, Czyńcze, Romanowo, Milewo, Piętki, Borzymy, dwie drużyny z Pisanicy oraz drużyny Polonez z Nowej Wsi Ełckiej oraz drużyna Ukraina. Mecze odbyły się w systemie „każdy z każdym” w grupach.

Po emocjonujących rozgrywkach najlepszą okazała się drużyna z Pisanicy. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Piętek, a trzecie drużyna Polonez Nowa Wieś Ełcka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Bartosz Pieńczykowski z Pisanicy, najlepszym strzelcem Leszek Chyła z Piętek (8 bramek), a najlepszym bramkarzem Damian Drążkiewicz z Borzym. Sędzią zawodów był Pan Artur Opoński.

Nagrody najlepszym drużynom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczył Andrzej Bezdziecki Wójt Gminy Kalinowo, Mariusz Klepacki Sekretarz Gminy Kalinowo oraz Mieczysław Głębocki Przewodniczący Rady Gminy Kalinowo.

mat. UG Kalinowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5