Zadbaj o zdrowie i piękno Mamy z okazji Jej święta!

2021-05-19 20:27:03(ost. akt: 2021-05-27 13:07:17)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: DUOMED Popow

Zbliża się Dzień Matki – święto poświęcone wszystkim paniom, które – jak to matki – kochają swoje dzieci (i wnuki) bezinteresownie. Dzień Matki to doskonała okazja na podziękowanie własnym rodzicielkom za trud włożony w nasze wychowanie i docenienie, że po prostu „są”. Oczywiście z okazji święta wszystkich Mam nie może obejść się bez prezentu. A co powiedzą Państwo na więcej, niż jeden prezent? Brzmi ciekawie? A gdy dodamy, że są one niemal idealne, bo zdrowe i piękne? To jak najbardziej możliwe! Wystarczy sprezentować własnej mamie wizytę w zespole gabinetów DUOMED Popow.

Perła w koronie zespołu gabinetów DUOMED Popow, na których czele stoi dr n. med. Andrzej Popow, absolwent AM w Białymstoku, wysokiej klasy specjalista chirurgii ogólnej i flebolog. Doktor Popow prywatną praktykę we własnym gabinecie otworzył w 2004 roku i od tego czasu pomógł wielu osobom zmagającym się z żylakami i innymi schorzeniami naczyniowymi skóry wypracowując sobie markę rzetelnego i nieustannie rozwijającego się zawodowo specjalisty.

W DUOMED Popow – Gabinet Chirurgiczny można uzyskać konsultację chirurgiczną, pozbyć się zmian skórnych, zrobić porządek z wrastającymi paznokciami, uzyskać kwalifikację do zabiegów wykonywanych techniką laparoskopową (np. przepuklina, nowotwory, kamica pęcherzyka żółciowego itd.), jak i wyleczyć hemoroidy. Gabinet specjalizuje się w beznacięciowym (nieoperacyjnym) leczeniu żylaków kończyn dolnych, a to wszystko pod kontrolą USG Color Doppler.

Obrazek w tresci

DUOMED Popow – Gabinet Chirurgiczny nieustannie się rozwija i wprowadza nowości. Ostatnią taką jest Laser TWIST, który świetnie sprawdza się w małoinwazyjnym leczeniu żylaków. Tak wykonywany zabieg jest niezwykle bezpieczny - nie niesie ryzyka poparzeń oraz odbarwień skóry, ponadto jest bardzo skuteczny i nie pozostają po nim blizny. To świetna alternatywa dla klasycznej operacji i coraz częściej decydują się na nią pacjenci, którzy nie mogą poddać się skleroterapii.


W zespole gabinetów DUOMED Popow funkcjonuje również doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny. To właśnie tutaj Klienci oddają się w sprawdzone ręce Pani Ireny Grygoruk-Popow, specjalistki z zakresu stomatologii ogólnej.

Pani lekarz stomatolog pomoże w wszechstronnym zakresie – leczenie zachowawcze zębów? Nowa proteza, porcelanowe korony, wybielanie i/lub piaskowanie zębów? Proszę bardzo. A może któraś z Pań chciałaby wraz z nadchodzącą, wakacyjną porą, rozjaśnić swój uśmiech? W DUOMED Popow – Gabinet Stomatologiczny to żaden problem!

Obrazek w tresci


Pani Irena wykorzystuje nowoczesne technologie np. lampę Pearl czy zewnątrzustną kamerkę. Z kolei dzięki kontroli procesów leczenia za pomocą radiowizjografii cyfrowej procedura jest idealnie skoordynowana z pacjentem. Jakby tego było mało, to stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Powyższe atrybuty sprawiają, że DUOMED Popow – Gabinet Stomatologiczny cieszy się wysoką renomą wśród licznych – i wciąż przybywających – Klientów, którzy chętnie oddają się w zręczne dłonie wykwalifikowanej Pani Stomatolog.


Piękne – i to dosłownie! – uzupełnienie oferty DUOMED Popow skierowane do wszystkich tych, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego sposobu na uszlachetnienie swojego image. BEAUTY SPHERE – PRZESTRZEŃ PIĘKNA to synonim rzetelnej medycyny estetycznej oraz kosmetologii medycznej.

Wysoką jakość usług gwarantuje właścicielka, mgr Justyna Popow-Suszcz, którą wspiera sam dr n. medycznych Andrzej Popow oraz odpowiednio przeszkolony personel, w osobach przesympatycznych pielęgniarek. Biorąc powyższe pod uwagę nie może zatem dziwić, że BEAUTY SPHERE – PRZESTRZEŃ PIĘKNA to miejsce, w którym uszlachetniają swoją urodę liczne Panie – w tym oczywiście mamy, żony i babcie (Panowie są również mile widziani). Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a oferta jaką dysponuje gabinet przyprawia o przyjemny zawrót głowy!

Zacznijmy od medycyny estetycznej – likwidacja zmarszczek? Proszę bardzo – botoxem czy może kwasem hialuronowym?

A może kosmetologia medyczna? Bardzo nowoczesna i bezskalpelowa (niechirurgiczna) metoda odmładzania skóry. W BEAUTY SPHERE – PRZESTRZEŃ PIĘKNA można ją skutecznie zrewitalizować, zregenerować, pozbyć się przebarwień, a nawet zregenerować włosy, jak i poddać się również lipolizie.

Nie mogło zabraknąć oczywiście depilacji, która dzięki najnowszej generacji laserowi diodowemu Coolite Pro jest niezwykle skuteczna i bezpieczna. Panie równie chętnie korzystają z elektrodepilacji – alternatywie dla zabiegów laserowych i jedynemu sposobowi na trwałe pozbycie się niechcianych włosów.

Niedoskonałości skóry: brodawczaki, plamy starcze czy zmiany naczyniowe? Tutaj świetnie zaradzi termokoagulacja – zabieg wykorzystujący fale radiowe, który świetnie koaguluje skórę, sprawiając, że niedoskonałości odchodzą w niepamięć.

Obrazek w tresci

W BEAUTY SPHERE – PRZESTRZEŃ PIĘKNA nie mogło zabraknąć zabiegów laserowych i to wykonywanych przy użyciu najnowocześniejszego lasera Perfectus II. Sprawia to, że zabiegi są bezbolesne, super bezpieczne i – co najważniejsze - dają kapitalny efekt „wow!”. Wszelkie rozstępy, blizny i przebarwienia znikają w oczach.

Wspomnijmy jeszcze o opalaniu natryskowym – szybkim i przyjemnym sposobie na „złapanie” nieco brązu, jak i o ofercie, która wyróżnia BEAUTY SPHERE – PRZESTRZEŃ PIĘKNA od konkurencji. W gabinecie można skorzystać z porad dietetyka, który wykorzystując fachowy sprzęt dokładnie zanalizuje skład ciała, w tym poziom tłuszczu, także tego najgroźniejszego – brzusznego (wisceralnego). To świetna metoda wspierająca kontrolę własnego zdrowia.

Jak więc widać, z racji bogatej oferty i wykwalifikowanego personelu zespół gabinetów DUOMED Popow jawi się jako doskonałe miejsce do kompleksowego zadbania o zewnętrzne piękno.

Jeżeli zatem szukają Państwo zdrowego i pięknego prezentu, którym chcielibyście obdarować swoje Mamy z okazji Ich święta, ufundowanie wizyty w zespole gabinetów DUOMED Popow sprawdzi się tutaj idealnie!

Zespół gabinetów DUOMED Popow
Hajnówka, ul. 11 Listopada 17

Gabinet Chirurgiczny: rejestracja tel. :+48 858732000 /od poniedziałku do piątku godz. 09.00 - 18.00, wtorki 09-16.00 ,soboty godz. 09.00 - 13.00 telefon nowy rezerwowy do rejestracji 736 623 696
Gabinet Stomatologiczny: rejestracja i informacja 858732000 /poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek godz 9-16,soboty 9-13.
Tel. do stomatologa: 600 153 679 (w gabinecie jest możliwość płatności kartą)
Beauty Sphere - Przestrzeń Piękna: (85) 873 20 00

Obrazek w tresci
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5