Czekamy na Wasze zgłoszenia! Czasu jest coraz mniej

2021-05-17 13:05:29 (ost. akt: 2021-05-17 13:07:07)

Autor zdjęcia: zdj. nadesłane

Na zgłoszenia czekamy do czwartku. Z kolei głosowanie kończy się 23 maja. Kto zwycięży? Na razie ciężko powiedzieć, bo trwa zacięta walka, zwłaszcza między dziewczynkami!
Ubiegłoroczna mała księżniczka to 1,5-roczna Lilianna z Ełku. Dziewczynka często ogląda Gazetę ze swoim zdjęciem.

— Teraz wygląda już inaczej, ale cały czas pamięta, że to ona! Cały czas pokazuje na okładkę i mówi „lala, lala”, bo swojego imienia dokładnie jeszcze powiedzieć nie umie — opowiada Weronika Werno, jej mama. Dziewczynka ma wiele okazji, by oglądać swą gazecianą podobiznę przy okazji — co typowe dla brzdąca w tym wieku — za specjalnie jej nie gniotąc.

— Dziadkowie oprawili i powiesili sobie tę stronę na ścianie. Dzięki temu jest jeszcze w całości — śmieje się jej mama. Pani Weronika mówi, że cała rodzina ma swój egzemplarz tego numeru Gazety na własność.

— Bo to dla naszej rodziny było takie osobiste „wydarzenie historyczne”, niecodziennie jest się na okładce. — śmieje się ełczanka. — Cały czas wszyscy miło to wspominamy.

Mały Oliwier z Nowego Miasta Lubawskiego bohaterem ubiegłorocznej okładki Gazety Olsztyńskiej został jeszcze jako niemowlę. Teraz ma już 1,5 roku. Zmieniły mu się zainteresowania, zmienił mu się wygląd. Tym bardziej Gazeta z jego zdjęciem i krótkim opisem jego niemowlęcych zainteresowań jest dla jego mamy niepowtarzalna pamiątką.

A kto w tym roku będzie królował na łamach tygodników „Gazety Olsztyńskiej”? Wszystko zależy od naszych Czytelników.

Do naszej zabawy "zgłosił się" Tymoteusz. Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Nasza akcja trwa do 23 maja 2021 roku. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń (minimum trzech kandydatów) wybierzemy w każdym powiecie. Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku Ełku i powiatu ełckiego będą to oczywiście „Rozmaitości Ełckie”. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”/„Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Co ważne — na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB, a na jednym zdjęciu może być tylko jedno dziecko. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17 kwietnia 2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych oraz zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

JAK TO ZROBIĆ, KROK PO KROKU:

1) W temacie maila wpisujesz Mały Książę i Mała Księżniczka 2021

2) W treści maila zawierasz:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

3) Wybierasz najciekawsze, najbardziej oryginalne lub najpiękniejsze zdjęcie swojego dziecka i w formie załącznika dołączasz do wiadomości.

4) Maila, w przypadku powiatu ełckiego, wysyłasz na adres: elk@gazetaolsztynska.pl

5) Czekasz na start głosowania sms-owego. Zachęcasz do przyłączenia się do zabawy innych.

Głosowanie sms rozpocznie się tuż po wpłynięciu pierwszego zgłoszenia i potrwa do 23 maja 2021 r. do godz. 23.59.


Mała Księżniczka (Ełk i powiat ełcki)

Mały Książę (Ełk i powiat ełcki)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5