Mała Księżniczka: Alicja Mordasiewicz

2021-05-11 16:16:07 (ost. akt: 2021-05-11 16:16:43)

Autor zdjęcia: zdjęcie nadesłane/Alicja Mordasiewicz

Alicja ma roczek i 5 miesięcy. Czekamy na Wasze kolejne zgłoszenia chłopców (Mały Książę) i dziewczynek (Mała Księżniczka).
Ubiegłoroczna mała księżniczka to 1,5-roczna Lilianna z Ełku. Dziewczynka często ogląda Gazetę ze swoim zdjęciem.

— Teraz wygląda już inaczej, ale cały czas pamięta, że to ona! Cały czas pokazuje na okładkę i mówi „lala, lala”, bo swojego imienia dokładnie jeszcze powiedzieć nie umie — opowiada Weronika Werno, jej mama. Dziewczynka ma wiele okazji, by oglądać swą gazecianą podobiznę przy okazji — co typowe dla brzdąca w tym wieku — za specjalnie jej nie gniotąc.

— Dziadkowie oprawili i powiesili sobie tę stronę na ścianie. Dzięki temu jest jeszcze w całości — śmieje się jej mama. Pani Weronika mówi, że cała rodzina ma swój egzemplarz tego numeru Gazety na własność.

— Bo to dla naszej rodziny było takie osobiste „wydarzenie historyczne”, niecodziennie jest się na okładce. — śmieje się ełczanka. — Cały czas wszyscy miło to wspominamy.

Mały Oliwier z Nowego Miasta Lubawskiego bohaterem ubiegłorocznej okładki Gazety Olsztyńskiej został jeszcze jako niemowlę. Teraz ma już 1,5 roku. Zmieniły mu się zainteresowania, zmienił mu się wygląd. Tym bardziej Gazeta z jego zdjęciem i krótkim opisem jego niemowlęcych zainteresowań jest dla jego mamy niepowtarzalna pamiątką.

A kto w tym roku będzie królował na łamach tygodników „Gazety Olsztyńskiej”? Wszystko zależy od naszych Czytelników.

Do naszej zabawy "zgłosiła się" 17-miesięczna Alicja. Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Nasza akcja trwa do 23 maja 2021 roku. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń (minimum trzech kandydatów) wybierzemy w każdym powiecie. Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku Ełku i powiatu ełckiego będą to oczywiście „Rozmaitości Ełckie”. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”/„Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Co ważne — na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB, a na jednym zdjęciu może być tylko jedno dziecko. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17 kwietnia 2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych oraz zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

JAK TO ZROBIĆ, KROK PO KROKU:

1) W temacie maila wpisujesz Mały Książę i Mała Księżniczka 2021

2) W treści maila zawierasz:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

3) Wybierasz najciekawsze, najbardziej oryginalne lub najpiękniejsze zdjęcie swojego dziecka i w formie załącznika dołączasz do wiadomości.

4) Maila, w przypadku powiatu ełckiego, wysyłasz na adres: elk@gazetaolsztynska.pl

5) Czekasz na start głosowania sms-owego. Zachęcasz do przyłączenia się do zabawy innych.

Głosowanie sms rozpocznie się tuż po wpłynięciu pierwszego zgłoszenia i potrwa do 23 maja 2021 r. do godz. 23.59.


Mała Księżniczka (Ełk i powiat ełcki)

Mały Książę (Ełk i powiat ełcki)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5