Karatecy z Chruściel „złupili” Kołobrzeg i wracają z medalami

2021-05-10 19:51:54 (ost. akt: 2021-05-10 19:54:33)

Autor zdjęcia: Dojo Sosnowski/FB

W sobotę 8 maja delegacja karateków z Dojo Sosnowski wzięła udział w II Kołobrzeskim Turnieju Umi No Shiju – Morska Perła, na którym zmierzyło się 230 zawodników z całego kraju.
Reprezentacja karateków z Chruściel liczyła 7 osób. Na turniej Dojo Sosnowski zostało zaproszone przez Klub Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai, którego prezesem jest sensei Paweł Falko. Po przyjeździe do Kołobrzegu, co miało miejsce w piątek, na zawodników czekał hotel, w którym można było zrelaksować się biorąc kąpiel, korzystając z basenu, czy regenerując się w jacuzzi. Nie zabrakło oczywiście przedturniejowej odprawy.

Same zawody zostały przeprowadzone 8 maja w niedzielę. Karatecy z Chruściel przeszli ciężkie zmagania (walki eliminacyjne), po czym zakwalifikowali się do strefy medalowej, a tu już posypały się medale ponieważ aż 5 podopiecznych Dojo Sosnowski wywalczyło medale!

Obrazek w tresci

Adeptów karate cały czas wspierał sensei Oskar Sosnowski, ponadto sensei Grzegorz Sosnowski na turnieju występował w roli sędziego kata i kumite, co jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości dojo z Chruściel.

Po chwilowym, niedzielnym odpoczynku karatecy wracają do treningów – za tydzień czeka ich wyprawa do Białegostoku.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5