Ostatnie dni głosowania na Waszych ulubionych sportowców!

2021-03-06 10:30:39 (ost. akt: 2021-03-06 11:16:17)

Autor zdjęcia: Klaudia Pankratiew/FB, blekitni.stargard.pl

Na razie na pierwszym miejscu jest Aleksandra Zalewska. Zacięta walka toczy się między Klaudią i Dawidem o trzecie miejsce. Kto zwycięży?
Za nami kolejne dni głosowania. Wierzyliśmy, że możemy na Was liczyć i nie zawiedliśmy się. Dostajemy od Was kolejne SMS-y i kupony.

W SMS-owym rankingu na prowadzeniu jest Aleksandra Zalewska (jeździectwo, Ełckie Towarzystwo Jeździeckie). Aleksandra Zalewska swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła stosunkowo niedawno, bo w 2019 roku, ale już odniosła znaczące sukcesy. To zasługa dobrej trenerki, niezwykłej pracowitości Oli oraz jej pasji do jeździectwa i miłości do koni.

Na drugim miejscu jest Wiki Cichocka (trójbój siłowy).

— Cieszę się, że mogę znaleźć się w gronie najlepszych sportowców w Ełku jest to dla mnie ogromny zaszczyt i czuję, że zostałam doceniona za wkład całego serca w to co robię. Nie jest to zasługa indywidualna, ale całej drużyny i oczywiście trenera Jakuba Golaka. Myślę, że udział w Plebiscycie przysłuży się do promowania dyscypliny jaką jest trójbój siłowy — napisała na swoim facebookowym profilu Wiki Cichocka.

Na 3. i 4. miejscu znajdują się odpowiednio Dawid Polkowski (piłka nożna, Błękitni Stargard Szczeciński) i Klaudia Pankratiew (wioślarstwo, LOTTO-Bydgostia).

To właśnie między Klaudią i Dawidem toczy się zacięta walka o trzecie miejsce. A może to właśnie któreś z nich zwycięży w naszym Plebiscycie?

Pamiętajcie, głosowanie SMS-owe trwa do poniedziałku do północy. Do poniedziałku do godz. 15 czekamy na wypełnione przez Was kupony, jakie co tydzień zamieszczaliśmy w Rozmaitościach Ełckich. Suma SMS-ów i punktów z kuponów zdecyduje o tym, kto zwycięży!

Regulamin Plebiscytu znajduje się TUTAJ


Kto spośród zgłoszonych sportowców zostanie uhonorowany tytułem najpopularniejszego?
Ta decyzja należy tylko do Was!


Jeżeli nie widzą Państwo rankingu poniżej, prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5