Pozostały ostatnie godziny głosowania!

2021-03-01 08:38:35 (ost. akt: 2021-03-01 08:40:25)

Autor zdjęcia: archiwum

Walka jest bardzo wyrównana. Kto zostanie SupeSołtysem Powiatu Ełckiego? Tego dowiemy się już wkrótce. Bieżcie telefony w ręce i głosujcie!
W poniedziałek rano na prowadzeniu w naszym Plebiscycie była Joanna Pawłowska ze wsi Wysokie w gminie Kalinowo.

Zacięta walka toczy się na kolejnych miejscach podium i nie wykluczone, że któryś z pozostałych kandydatów sięgnie po laur zwycięstwa. Tymczasem na drugim miejscu naszego podium, w czwartkowy wieczór był Jarosław Gawełko ze wsi Gorło w gminie Stare Juchy. Z kolei na trzeciej pozycji uplasowała się Monika Mielziuk, sołtys Chojniaka w gminie Ełk.

Tuż za podium jest Małgorzata Łach ze wsi Płowce w gminie Stare Juchy.

Wszystko się może jeszcze zdarzyć, bowiem głosowanie w naszym plebiscycie potrwa do 2 marca 2021 r. do godz. 23.59. Wszystkich, którzy chcą podziękować swojemu sołtysowi, zapraszamy do głosowania. Nazwiska kandydatów i zasady głosowania znajdują się na www.gazetaolsztynska.pl. Koszt jednego sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

Wszyscy pełnoletni mieszkańcy sołectwa zwycięskiego sołtysa na szczeblu powiatowym otrzymają 6-miesięczną e-prenumeratę "Gazety Olsztyńskiej" z "Rozmaitościami Ełckimi", a mieszkańcy sołectwa, którego sołtys wygra na szczeblu regionalnym - roczną e-prenumeratę.

Konkursy na SuperSołtysa 2021 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów nadesłanych w głosowaniu w całym regionie otrzyma tytuł: SuperSołtysa 2021 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

SUPER SOŁTYS 2021 - Lista kandydatów z powiatu ełckiego:
(wyniki aktualizowane są na bieżąco)


Jeżeli nie widzą Państwo rankingu poniżej, prosimy KLIKNIJ TUTAJ

SUPER SOŁTYS 2021 - Lista kandydatów z województwa warmińsko-mazurskiego:
(wyniki aktualizowane są na bieżąco)
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5