Pomogą wyśnić Twoje wymarzone gniazdko

2021-02-26 14:37:02 (ost. akt: 2021-02-26 15:30:56)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: KTK Piech

Najnowsze technologie i technika, materiały budowlane wyłącznie wiodących producentów oraz stosowanie się do przepisów ustawy deweloperskiej, a nawet możliwość negocjacji i tak już atrakcyjnych rynkowo cen – to właśnie wyróżnia prężnie rozwijającą się firmę deweloperską KTK Piech od konkurencji.
Wiedzą o tym ełczanie, którzy zainteresowali się powstającym przy ul. Ogrodowej kompleksem budynków wielorodzinnych. Wielu już skorzystało z atrakcyjnej oferty białostockiego dewelopera. Co skłoniło mieszkańców naszego miasta do zaufania KTK Piech?

KTK Piech Sp. J. to doskonale rozwijająca się firma, która zajmuje się inwestycjami budowlanymi w kompleksowym zakresie. Co ważne, KTK Piech operuje jako generalny wykonawca każdego realizowanego przez siebie projektu, a współpracuje wyłącznie z najlepszymi, niezawodnymi ekipami budowlanymi. Firma korzysta z materiałów renomowanych producentów oraz stosuje najnowsze techniki i technologie budowlane. Od samego początku – począwszy od zakupu terenów, projektowania, a następnie przygotowania i realizacji procesu budowlanego – KTK Piech czuwa nad przebiegiem inwestycji.

Tak jest w przypadku nowo powstającego kompleksu budynków wielorodzinnych przy ul. Ogrodowej w Ełku. Inwestycja jest realizowana w dwóch etapach. W ramach pierwszego zrealizowano dwa z planowanych 5 bloków. To 36 mieszkań rozłożonych na trzech kondygnacjach – 2, 3 lub 4 pokojowe.

Lokale mają zróżnicowany metraż – od 42,20 m2 do 76,80 m2. Każdy z nich ma funkcjonalny rozkład, wszystkie posiadają balkony, te największe dwie łazienki. Lokale parterowe dysponują tarasami i ogrodami. Staranne zaprojektowanie terenów między budynkami pozwala na bliski kontakt z naturą i pomoże zapewnić spokój Klientom i ich rodzinom.

https://m.wm.pl/2021/02/orig/1614333263009-687839.jpg


Ci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty KTK Piech i nabyli lokale w I etapie inwestycji odbiorą je w najbliższym czasie. Pierwszy etap ełckiej inwestycji KTK Piech ma się ku końcowi, a obecnie rozpoczęto prace w ramach II etapu - powstają trzy nowe budynki: nr. 3,4 i 5, również o atrakcyjnym, zróżnicowanym metrażu.

Inwestycja deweloperska prowadzona w Ełku przez KTK Piech to odpowiedź firmy na potrzeby wszystkich tych Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość. KTK Sp. J. zapewnia ją na każdym polu swojej działalności, począwszy od inwestycji terenowych i zagadnień związanych stricte z budownictwem, a kończąc na perfekcyjnej obsłudze Klientów. Mogą oni w pełni zaufać KTK Piech ponieważ firma stosuje się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej.

Niestety wielu z nas zamieszkanie w wymarzonym gniazdku domowym utrudniają kwestie finansowe, a dokładnie brak środków na zakup lokalu lub problemy z ich uzyskaniem. To może nie być taki wielki problem ponieważ KTK Piech również tutaj wychodzi naprzeciw Klientom i zapewnia pomoc fachowych doradców. Pomogą porównać oferty kredytów, opracują przykładowy harmonogram spłat takowych oraz dopilnują formalności i pomogą skompletować wszelkie potrzebne dokumenty.

Zróżnicowana oferta metrażu lokali w połączeniu z kompleksową obsługą inwestycji i rzetelnym podejściem do Klienta sprawia, że ełcka inwestycja firmy deweloperskiej KTK Piech to ciekawa propozycja dla każdego, kto marzy o komfortowym lokalu w atrakcyjnej i funkcjonalnej okolicy.
Z pełną ofertą KTK Piech można zapoznać się na jej STRONIE INTERNETOWEJ

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5