Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem?

2021-02-25 17:12:51 (ost. akt: 2021-02-25 17:16:49)

Autor zdjęcia: FB/Michał Syrowatka/Adrian Krukowski

Za nami kolejny tydzień głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2020 roku. Na Wasze SMS-y i wypełnione kupony czekamy do poniedziałku 8 marca.
Za nami kolejny tydzień głosowania. Wierzyliśmy, że możemy na Was liczyć i nie zawiedliśmy się. Dostajemy od Was kolejne SMS-y i kupony.

Według danych z czwartkowego poranka na prowadzeniu jest Aleksandra Zalewska (jeździectwo, Ełckie Towarzystwo Jeździeckie). Na drugim miejscu jest Wiki Cichocka (trójbój siłowy), a na trzecim miejscu Guliano Karol Tronci. Pamiętajcie, że nie są to ostateczne wyniki. Jeszcze wszystko może się zmienić!

O tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego walczy m.in. Adrian Krukowski. Jest to znany i utalentowany zawodnik Miejskiego Klubu Bokserskiego MAZUR. Na swoim koncie ma takie sukcesy jak 1. miejsce w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Niedźwiedzia czy 1. miejsce w Pucharze Polski w Grudziądzu.

Do naszego Plebiscytu została zgłoszona również koleżanka klubowa Adriana Krukowskiego — Natalia Kuczewska. Na najwyższym stopniu podium stała m.in. na Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Niedźwiedzia, Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska, Międzynarodowym Turnieju Brandenburg Cup Round Robin czy na Mistrzostwach Polski Juniorek.

Ze świata bokserskiego o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2020 walczy również Michał Syrowatka. Największym sukcesem 32-letniego Syrowatki jest wywalczenie tytułu WBA Continental, kiedy to 15 lipca 2017 roku pokonał przez nokaut techniczny w 12 rundzie faworyta pojedynku, Robbiego Daviesa Juniora.

Do naszego Plebiscytu zgłoszona została również m.in. Adrianna Krystochowicz (wioślarstwo, UKS MOS Ełk). W ostatnim czasie Adrianna otrzymała również stypendium sportowe przyznane przez prezydenta Ełku. Zawodniczka UKS MOS na swoim koncie ma między innymi 1. miejsce w dwójce podwójnej i 3. miejsce w jedynce na Mistrzostwach Polski Juniorów oraz 2. miejsce na Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim.

Co tydzień w Rozmaitościach Ełckich znajdziecie kupon. Ostatni ukaże się w piątek 5 marca 2021 roku. Na kupony czekamy do poniedziałku 8 marca do godz. 15. Głosować można także poprzez SMS-y. Każdy głos oddany przez SMS-a liczy się jako 10 punktów. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W treści SMS-a należy wpisać: RE.SPR.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Numer, na który wysyłamy SMS-y: 7248.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie. Zwycięzcę naszego plebiscytu ogłosimy w drugiej połowie marca.

Regulamin Plebiscytu znajduje się TUTAJ


Kto spośród zgłoszonych sportowców zostanie uhonorowany tytułem najpopularniejszego?
Ta decyzja należy tylko do Was!


Jeżeli nie widzą Państwo rankingu poniżej, prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5