Wiki Cichocka czy Guliano Karol Tronci?

2021-02-22 23:29:44 (ost. akt: 2021-02-22 23:39:28)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Za nami kolejny tydzień głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2020 roku. Na Wasze SMS-y i wypełnione kupony czekamy do poniedziałku 8 marca.
Za nami już ponad tydzień głosowania. Wierzyliśmy, że możemy na Was liczyć i nie zawiedliśmy się. Już od pierwszych minut po rozpoczęciu głosowania zaczęliście wysyłacie SMS-y i kupony.

Kto w pierwszej trójce?

W poniedziałek wieczorem liderem, a właściwie liderką naszego Plebiscytu była Aleksandra Zalewska (jeździectwo, Ełckie Towarzystwo Jeździeckie).

Drugie miejsce również należało do płci pięknej. Dzięki Waszym głosom znalazła się na nim Wiki Cichocka (trójbój siłowy).

Cieszę się, że mogę znaleźć się w gronie najlepszych sportowców w Ełku jest to dla mnie ogromny zaszczyt i czuję, że zostałam doceniona za wkład całego serca w to co robię. Nie jest to zasługa indywidualna, ale całej drużyny i oczywiście trenera Jakuba Golaka. Myślę, że udział w Plebiscycie przysłuży się do promowania dyscypliny jaką jest trójbój siłowy — napisała na swoim facebookowym profilu Wiki Cichocka.

Z kolei trzecie miejsce podium w poniedziałkowy wieczór należało do Guliano Karol Tronci (sporty walki).

Od wielu lat z zaangażowaniem trenuje on sporty walki i ma na tym polu wiele osiągnięć - wielokrotnie zajmował najwyższe miejsca w zawodach krajowych i europejskich. Dodatkowo to, co w moim odczuciu szczególnie zasługuje na wyróżnienie, to fakt, iż dzięki pozytywnemu usposobieniu i fantastycznej energii zaraża on innych swoją pasją, tym samym promując aktywny tryb życia między innymi wśród dzieci, które trenuje. Biorąc pod uwagę epidemię otyłości wśród najmłodszych i rosnący problem uzależnienia od urządzeń elektronicznych wydaje mi się, że każda osoba, która promuje aktywność fizyczną wśród najmłodszych zasługuje na nagrodzenie jej wysiłków i fantastycznie byłoby zobaczyć wyróżnienie tego sportowca na w ramach lokalnego plebiscytu — czytamy w zgłoszeniu do Plebiscytu.

KTO ZWYCIĘŻY?

Co tydzień w Rozmaitościach Ełckich znajdziecie kupon. Ostatni ukaże się w piątek 5 marca 2021 roku. Na kupony czekamy do poniedziałku 8 marca do godz. 15. Głosować można także poprzez SMS-y. Każdy głos oddany przez SMS-a liczy się jako 10 punktów. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W treści SMS-a należy wpisać: RE.SPR.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Numer, na który wysyłamy SMS-y: 7248.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie. Zwycięzcę naszego plebiscytu ogłosimy w drugiej połowie marca.

Regulamin Plebiscytu znajduje się TUTAJ


Kto spośród zgłoszonych sportowców zostanie uhonorowany tytułem najpopularniejszego?
Ta decyzja należy tylko do Was!


Jeżeli nie widzą Państwo rankingu poniżej, prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monia989 #3061061 23 lut 2021 07:53

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5