Głosujcie na swoich ulubionych sportowców!

2021-02-18 11:27:32 (ost. akt: 2021-02-18 13:34:02)
Za nami kolejny tydzień głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego 2020 roku. Na Wasze SMS-y i wypełnione kupony czekamy do poniedziałku 8 marca.
Za nami już ponad tydzień głosowania. Wierzyliśmy, że możemy na Was liczyć i nie zawiedliśmy się. Już od pierwszych minut po rozpoczęciu głosowania zaczęliście wysyłacie SMS-y i kupony.

MAMY NOWE ZGŁOSZENIA!

W ostatnim tygodniu do naszego Plebiscytu dołączyło czworo sportowców. O tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego walczy Aleksandra Zalewska (jeździectwo, Ełckie Towarzystwo Jeździeckie). Aleksandra Zalewska swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła stosunkowo niedawno, bo w 2019 roku, ale już odniosła znaczące sukcesy. To zasługa dobrej trenerki, niezwykłej pracowitości Oli oraz jej pasji do jeździectwa i miłości do koni.
— Zamiłowanie do koni wzięło się z przypadkowego przejazdu koło stajni. Wtedy brat zażartował, że może pójdziemy na swoją pierwszą jazdę. I tak to się zaczęło — mówi nastolatka, która przygodę z jeździectwem rozpoczęła rok temu.
Zaczynała w stosunkowo późnym wieku, ale, jak mówi jej trenerka, Ewa Szmidt, bardzo szybko się rozwijała. Zawdzięcza to niesamowitej pracowitości.
— Ola troszkę wcześniej jeździła, ale jak do mnie przyszła to umiała w zasadzie tylko zagalopować. Była jednak tak zaparta, że w ubiegłe wakacje potrafiła jeździć po trzy, cztery godziny dziennie — mówi Ewa Szmidt, pod której okiem dziewczyna szkoli się w arkanach jeździectwa w Klubie Jeździeckim „Hadrian” w Regielnicy.
Ola także pokochała nową pasję i poświęciła się jej bezgranicznie. Efekty przyszły bardzo szybko.
15-latka wiąże z hippiką poważne plany, być może zajmie się nią zawodowo. O tym, że jest na dobrej drodze świadczą jej sukcesy. I to nie byle jakiej rangi. Aleksandra to Mistrzyni Warmii i Mazur kucy 2020 oraz Wicemistrzyni Halowego Pucharu Warmii i Mazur kucy 2020. Ma na siebie plan. Ma nawet swój wzór do naśladowania.

Do naszego Plebiscytu zgłoszona została Adrianna Krystochowicz (wioślarstwo, UKS MOS Ełk). W ostatnim czasie Aleksandra otrzymała również stypendium sportowe przyznane przez prezydenta Ełku. Zawodniczka UKS MOS na swoim koncie ma między innymi 1. miejsce w dwójce podwójnej i 3. miejsce w jedynce na Mistrzostwach Polski Juniorów oraz 2. miejsce na Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim.

O tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ełckiego walczy również dwóch wychowanków Uczniowskiego Klubu Sportowego Rona 03 Ełk, który od lat szkoli dzieci. Dawid Polkowski obecnie gra w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński. Z kolei Bartosz Pieńczykowski, niespełna 18-letni kapitan drużyny seniorskiej UKS RONA 03 EŁK, w ostatnich dniach został zawodnikiem Stomilu Olsztyn. Jego dobra gra oraz charyzma została zauważona przez największy klub województwa występujący na zapleczu Ekstraklasy.

KTO ZWYCIĘŻY?

Według danych z czwartkowego poranka na prowadzeniu jest Wiki Cichocka (trójbój siłowy). W pierwszej trójce znaleźli się jeszcze Guliano Karol Tronci (sporty walki) i Adrian Krukowski (boks) (aktualny ranking poniżej). Pamiętajcie, że wszystko może się zmienić!

Co tydzień w Rozmaitościach Ełckich znajdziecie kupon. Ostatni ukaże się w piątek 5 marca 2021 roku. Na kupony czekamy do poniedziałku 8 marca do godz. 15. Głosować można także poprzez SMS-y. Każdy głos oddany przez SMS-a liczy się jako 10 punktów. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W treści SMS-a należy wpisać: RE.SPR.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Numer, na który wysyłamy SMS-y: 7248.
Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie. Zwycięzcę naszego plebiscytu ogłosimy w drugiej połowie marca.

Regulamin Plebiscytu znajduje się TUTAJ


Kto spośród zgłoszonych sportowców zostanie uhonorowany tytułem najpopularniejszego?
Ta decyzja należy tylko do Was!


Jeżeli nie widzą Państwo rankingu poniżej, prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5