1 500 zł za godzinę pracy prezydenta

2021-02-08 23:41:24(ost. akt: 2021-02-08 23:45:36)

Autor zdjęcia: allegro.pl

Na szczęście — dla nas podatników — to nie propozycja stawki za godzinę pracy prezydenta w ełckim ratuszu, ale kwota, jaka trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Od Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy minął już ponad tydzień, ale wiele licytacji zakończyło się dopiero niedawno. Jedną z nich była godzina pracy prezydenta Ełku.

— Jako to mawiała Irena Kwiatkowska „żadnej pracy się nie boję...”. Wystawiam na licytację WOŚP godzinę mojej pracy w Twojej firmie lub w domu na terenie powiatu ełckiego (to symbol rzecz jasna - mogę i więcej i poza powiatem). Po krótkim szkoleniu sumiennie wykonam zadania, które mi powierzysz na wybranym stanowisku pracy. Mam m.in. doświadczenie w ręcznym usuwaniu ziemi – czyli obsługa łopaty, obsługa grilla na działce, koszenie trawnika, porządkowanie szafy, drobna hydraulika… Przeszedłem też skrócony kurs pszczelarstwa. W grę wchodzi również tradycyjna praca biurowa — proponował prezydent Tomasz Andrukiewicz.

W niedzielę zakończyła się prezydencka licytacja. Dzięki niej na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy traf równo 1 500 zł.

Zwycięzcy gratulujemy, a prezydentowi życzymy miłej pracy.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5