Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2021-01-30 22:58:07(ost. akt: 2021-01-31 12:59:47)

Autor zdjęcia: Sztab Wolontariusze WOŚP Ełk

Już w niedzielę odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w nieco innej formie. Datki na sprzęt ratujący życie można już wpłacać.
Gramy z głową! to hasło 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka Orkiestry przeznaczona jest na zakup nowoczesnych urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, które nie tylko skutecznie diagnozują i leczą, ale też robią to w sposób komfortowy dla małego pacjenta.

W niedzielę wolontariusze będą tradycyjnie zbierać środki do „wośpowych” puszek. Za każdą wpłatę darczyńca otrzyma pamiątkowe serduszko WOŚP.
W latach 2018-2020 Miejski Szpital Pro-Medica w Ełku otrzymał od WOŚP sprzęt medyczny o łącznej wartości ok. 765 tys zł.

— Pragnę zachęcić wszystkich do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miniony rok był trudny dla nas wszystkich. Pandemia spowodowała, że nie mogliśmy być razem. Nowy rok zaś rozpoczął się nadzieją na lepsze jutro. Zjednoczmy się w działaniu dla wspólnego dobra i zanieśmy tę nadzieję, do tych, którym zakup sprzętu umożliwi skuteczną diagnozę i leczenie. 31 stycznia za wsparcie WOŚP, tradycyjnie otrzymacie od wolontariuszy czerwone serduszko, które każdy z Was tak dobrze zna. Otwórzmy serca i włączmy się w akcję — zachęca prezydent Ełku.

W tym roku Finał będzie wyglądał nieco inaczej jak zwykle, ale sposobów na wsparcie Orkiestry Jurka Owsiaka jest wiele. tradycyjnie będziemy mogli wrzucać pieniądze do puszek. Wiele puszek ustawionych jest również w ełckich sklepach i firmach.

— Na ulicach miasta i okolicznych wsi będą kwestowali wolontariusze. Będzie nas 270! Nie będzie przeszkód, by grać razem z nami ponieważ mamy "lotne patrole". To nowość w Ełku. Jeżeli obawiasz się spotkań z ludźmi w tym czasie pandemii, zadzwoń przybędziemy z puszką lub terminalem. Kontakt do tych patroli, podamy niebawem — czytamy na facebookowym profilu ełckiego sztabu WOŚP.
Wszystkie licytacje przedmiotów przeznaczonych na aukcję będą odbywały się on-line poprzez platformę ZOOM.

W akcję włączył się również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

— Sprawa jest prosta – interesuje nas serce, a konkretnie trasa w kształcie serca. Wybierz jedną z trzech akceptowanych przez nas aktywności: rower, bieg, nordic walking/spacer – zrób serce i pochwal się tym pod postem na naszym facebook’u — zachęcają organizatorzy imprezy.

Akcja staruje 21 stycznia i potrwa do 31 stycznia czyli Wielkiego Finału. Każdy kto podejmie wyzwanie będzie musiał wpłacić dowolną kwotę e-Skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

— Zadziałajmy jednocześnie na rzecz promocji zdrowego stylu życia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas akcji dajesz z siebie oraz od siebie (skarbonka), my natomiast dorzucamy 3 karnety "Aktywny Ełk" o wartości 100 zł, po jednym dla zwycięzcy każdej kategorii — dodają organizatorzy.
Szczegóły na temat wszelkich aukcji znajdziemy na Facebookowym profilu ełckiego Sztabu WOŚP. Kliknij TUTAJ.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ~Artur #3055375 | 176.221.*.* 1 lut 2021 09:16

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Edzio z Gentlemanem popieram Was .Trzymajcie się.

 2. Edek #3054994 | 81.190.*.* 31 sty 2021 21:04

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. W tym roku zbierają na sprzęt do klinik aborcyjnych i na szczepionki dla cwelebrytów

  1. Gentleman #3054134 | 148.252.*.* 31 sty 2021 06:20

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Wielka orkiestra masowej aborcji

   2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5