Już za tydzień Wielki Finał!

2021-01-21 14:49:49 (ost. akt: 2021-01-21 15:08:15)

Autor zdjęcia: Sztab Wolontariusze WOŚP Ełk

Już za tydzień odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w nieco innej formie. Datki na sprzęt ratujący życie można już wpłacać.
Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Pierwotnie Finał miał odbyć się 10 stycznia. Wydarzenie to zostało jednak przełożone na 31 stycznia.

Wiemy już, jak będzie wyglądał ten dzień w Ełku.

— Możemy w końcu przekazać Wam kilka istotnych informacji. Jest ich dużo, powolutku będziemy je Wam dawkować. W związku z pandemią czas organizacyjny przedłużył się okrutnie. Wybaczcie nam brak informacji. Poruszyliśmy niebo i ziemię ełcką, byśmy mogli wszyscy wziąć w tym udział. 31 stycznia jak co roku Ełk, Stare Juchy, Kalinowo, Prostki zagrają z WOŚP. Najistotniejsza informacja na dziś, to miejsce bazy sztabu WOŚP Ełk! Zapiszcie sobie koniecznie adres Sztabu, który będzie także siedzibą wolontariuszy w dniu finału 31.01.2021. Jest to Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Ełku ul. Dąbrowskiego 16. Tutaj spędzimy cały WOŚP-owy dzień, a Wy możecie być z nami poprzez platformę ZOOM. Już możecie się zapoznać z jej funkcjonalnością, by w dniu finału połączyć się z nami bez problemów! W planach są licytacje on-line przez platformę ZOOM i krótkie występy lokalnych muzyków! Na ulicach miasta i okolicznych wsi będą kwestowali wolontariusze. Będzie nas 270! Nie będzie przeszkód, by grać razem z nami ponieważ mamy "lotne patrole". To nowość w Ełku. Jeżeli obawiasz się spotkań z ludźmi w tym czasie pandemii, zadzwoń przybędziemy z puszką lub terminalem. Kontakt do tych patroli, podamy niebawem — czytamy na facebookowym profilu ełckiego sztabu WOŚP.

Pieniądze do puszek można już wrzucać. W Ełku, tak jak w całym kraju, w wielu punktach stoją już puszki, do których możemy wrzucać datki. Jedna z takich puszek stoi w ełckim ratuszu.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Edek #3045836 | 81.190.*.* 21 sty 2021 16:01

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. W tym roku zbiórka przeznaczona będzie na szczepionki dla celebrytów

  2. Mazur #3045825 | 79.124.*.* 21 sty 2021 15:39

    Państwo Polskie jest tak biedne , że Owsiak musi organizować Narodową Żebraninę na leczenie chorych ludzi , którzy przez długie lata płacili haracz na NFZ ...dobrze że Państwu Polskiemu starcza kasy na spełnianie ,, życzeń '' toruńskiego ojca dyrektora - nie mówiąc o spełnianiu ,, życzeń '' innych pasterzy

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5