Masz archiwalne fotki Ełku? Weź udział w akcji z okazji rocznicy 30-lecia samorządności!
2020-06-05 07:55:31(ost. akt: 2020-06-05 08:58:11)
Z okazji 30-lecia samorządności Urząd Miasta Ełku zachęca do udziału w akcji, która polega na przesyłaniu zdjęć z Ełku wykonanych w 1990 roku. Autorzy wszystkich zgłoszeń zostaną nagrodzeni. Tutaj można zobaczyć przesłane zdjęcia.
27 maja przypadał Dzień Samorządu Terytorialnego. W tym roku obchodzona jest 30. rocznica, pierwszych w pełni wolnych wyborów do rady gminy. Od 1990 r. miasto bardzo się zmieniło w każdym obszarze.
Ełcki ratusz zachęca mieszkańców do włączenia się we wspólne upamiętnienie tego czasu i udziału w akcji „Ełk 1990 – moje miasto, moja historia”. Autorzy wszystkich zgłoszeń zostaną nagrodzeni gadżetami promocyjnymi miasta Ełku. Dodatkowo spośród wszystkich nadesłanych zdjęć zostanie wylosowanych 10 fotografii, których autorzy otrzymają specjalne nagrody.
ZOBACZ FOTOGRAFIE W GALERII:
http://www.elk.pl/galeria/459/elk-1990-moje-miasto-moja-historia
Uwaga! Wszystkie nadsyłane zdjęcia będą dodawane do galerii na bieżąco.
Szczegóły akcji, regulamin i karta zgłoszenia dostępne tutaj:
http://www.elk.pl/aktualnosci-wpis/4303/elk-1990-moje-miasto-moja-historia-przeslij-zdjecia-sprzed-30-tu-lat
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.
Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
W piątkowym (5 czerwca) wydaniu m.in.
Za te pieniądze trudno jest przeżyć
Coraz częściej słychać głosy, że za te pieniądze nie da się żyć. Pieniądze, które są wypłacane rodzicom jako zasiłek opiekuńczy przez zakład Usług Społecznych na dzieci do lat 8.
Maturzyści czasów pandemii
Marta Chełchowska i Olaf Serafin. Są młodzi, ambitni i mają za sobą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”. Oboje skończyli XII LO w Olsztynie, a w poniedziałek napiszą egzamin maturalny. O swoich sukcesach i planach na przyszłość rozmawiają z Darią Bruszewską-Przytułą.
Przeciwnicy niech zamilkną
— Ludzie czasem potępiają szczepionki, choć kompletnie nie wiedzą, o czym mówią. Dopiero, gdy ofiarami pandemii staną się znajomi i członkowie rodzin — przychodzi otrzeźwienie — mówi Marek Behan, epidemiolog, kierownik sekcji szczepień ochronnych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez