Polajkuj fotkę i pomóż uczniom SP 4 wygrać ogólnopolski konkurs "Być jak Ignacy"

2020-05-18 09:00:23(ost. akt: 2020-05-18 09:07:37)

Autor zdjęcia: SP 4 w Ełku

Uczniowie ełckiej SP 4 biorą udział w konkursie „Być jak Ignacy”, w którym nasza szkoła dotarła do finałowej 20-stki! Dzięki Państwa głosom może zwyciężyć w konkursie – wystarczy polakować zdjęcie konkursowe nadesłane przez szkołę z naszego miasta.
Pani Joanna Pabich ze swoimi uczniami z klasy 2c ełckiej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Szafera dotarła do ścisłego finału ogólnopolskiego konkursu. Ełcka szkoła „pokonała” na wcześniejszym etapie rywalizacji niemal 1 tys. innych placówek.

Teraz uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią walczą z innymi szkołami, które także dotarły do finałowej 20-stki. Szkoła zachęca ełczan do zabawy i liczy na ich pomoc, tym bardziej, że zwycięstwo jest bardzo blisko.

Rywalizację w „Być jak Ignacy” wygra 5 szkół, których zdjęcie konkursowe zdobędzie najwięcej lajków. Jest to IV etap konkursu, w którym organizatorzy prezentują 20 prac biorących udział w głosowaniu na nagrodę publiczności. Jeden lajk to jeden głos.

- Prawie to mamy:) Wystartowaliśmy z 1000 szkół a teraz jesteśmy w finałowej dwudziestce. Pomóżcie nam znaleźć się w gronie tych pięciu szkół - czytamy na facebook'u SP4.

Głosujemy na profilu: https://www.facebook.com/bycjakignacy/

Przyłączamy się do apelu szkoły i zachęcamy Państwa do odwiedzenia stronki facebook’owej konkursu i lajkowanie fotki (nie postu) uczniów SP 4. Pośpiech nie zaszkodzi – lajkować można tylko do jutra (wtorek, 18 maja).


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (18 maja) wydaniu m.in.


Przepisy są ważniejsze od ludzi
Dramat 89-letniej Teresy Balcerzak z Olsztyna. Dwa miesiące temu zmarł jej maż. Kobieta z demencją i na wózku inwalidzkim musiała pojechać do banku, żeby jej syn mógł opłacać jej rachunki. Dlaczego? Bo, takie są przepisy.

Marta TrawczyńskaBędą pozwy o odszkodowanie
Jest już pierwszy pozew o odszkodowanie od Skarbu Państwa za straty spowodowane w wyniku zamrożenia gospodarki. Coraz więcej przedsiębiorców rozważa taką drogę, bo wyniku obostrzeń rząd wpędził ich w tarapaty finansowe.

Zadawajcie nam mniej lekcji
Nie mamy na nic czasu, tylko lekcje - skarżą się uczniowie. Mają więcej pracy niż przed pandemią, dlatego przewodniczący młodzieżowych rad miast z całej Polski apelują o to, by mniej zadawać. Do apelu przyłączyła się rada z Iławy.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5