Zagrożenie koronawirusem powoli paraliżuje życie Ełczan

2020-03-12 15:13:21 (ost. akt: 2020-03-12 15:28:07)

Autor zdjęcia: Pixabay

Nastolatka z okolic Ełku objęta kwarantanną, mecze piłkarskie odwołane, przychodnia nieczynna - wszystko z powodu zagrożenia koronawirusem.
Z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa kolejne organy ograniczają zakres swojej działalności. PZPN postanowił o zawieszeniu wszelkich rozgrywek piłkarskich w naszym kraju, od III ligi i niżej. Tym samym rywalizujący w forBET IV Lidze, MKS Mazur Ełk, nie rozegra spotkania inaugurującego wiosenną rundę rozgrywek. Mazur miał zmierzyć się 21 marca w Ełku z MKS Korsze. Póki co rozgrywki zostają zawieszone do końca marca, ale zapewne można spodziewać się przedłużenia zawieszenia.

Z jednej z podełckich miejscowości przetransportowano do szpitala w Ostródzie nastolatkę, która poinformowała służby o tym, że źle się czuje. Została objęta kwarantanną i jest pod opieką specjalistów z ostródzkiego szpitala.

Pacjenci i chorzy nie mogli się dzisiaj dostać do przychodni zdrowia znajdującej się przy ul. Piłsudskiego w Ełku. Powodem jest podejmowanie standardowej procedury w postaci dezynfekcji pomieszczeń przychodni.

Mieszkańców Ełku ok. godz. 14:00 zaskoczył nagły i na szczęście krótkotrwały blackout energetyczny, co przez moment utrudniło ełczanom załatwianie spraw i robienie zakupów. Nie działały kasy (np. w Biedronce na ul. Słowackiego), problemy mieli także klienci placówek Poczty Polskiej. Przez jakiś czas "wysiadł" w nich system.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Elczanka #2885795 | 89.228.*.* 13 mar 2020 10:58

    Głupie zarządy wychodzą bokiem, czemu uczniowie wrócili do kraju i nie zostali odrazu objęci kwarantanna i nie została odrazu zamknięta szkoła? Bezmyślność władz i tyle! Rodzice też rozumu nie używają? Lekkomyślność nie zna granic! Wogole to po jaka cholerkę poszła ona do przychodni zamiast zadzwonić gdzie trzeba? Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. wojtek #2885587 | 176.109.*.* 13 mar 2020 00:23

    Podobno to po wizycie jednej z uczennic ekonomiaka w przychodni, którą zabrano do Ostródy. To z tej wycieczki której młodzież nie przeszła kwarantanny i poszła do szkoły. Jeśli to prawda to podziękujcie Chojnowskiemu i dyrektorowi szkoły.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5