ECK uczci 70 lat swojego istnienia koncertem Ogrodu Wyobraźni

2019-10-01 14:31:28(ost. akt: 2019-10-01 15:08:02)

Autor zdjęcia: ECK

Ełckie Centrum Kultury świętuje 70-lecie swojego istnienia i zaprasza do udziału w warsztatach muzycznych, których uwieńczeniem będzie koncert legendarnego ełckiego zespołu, Ogródu Wyobraźni.
Z okazji 70-lecia swojego istnienia Ełckie Centrum Kultury zainicjowało nowy projekt : Ełckie Ogrody Wyobraźni, którego celem jest nadanie nowej formy piosenkom legendarnej ełckiej grupy Ogród Wyobraźni, która w latach 80-tych trwale zapisała się w historii polskiej muzyki.

Warsztaty będą prowadzone w dniach 3-6 października, a ECK zaprasza do udziału w nich muzyków grających na różnych instrumentach. Uczestnictwo w warsztatach to możliwość wspólnego zagrania repertuaru legendarnego zespołu i intensywna muzyczna praca, która zakończy się nagraniem live.

Zapisy na warsztaty są prowadzone do 2 października włącznie.

Inicjatywa zbiega się z 70. rocznicą istnienia Ełckiego Domu Kultury i z tej racji ECK przygotowało nie lada gratkę dla fanów i postanowiło zaprosić mieszkającego na stałe w USA Jacka Olejnika wraz z jego aktualnym zespołem oraz mieszkającego w Niemczech Bogdana Łosia na jeden wyjątkowy show. Ten odbędzie się 5 października na popularnej "Zebrze" o godz. 19.

Grupa John Street Band wykona swoje utwory autorskie oraz zagra kilka piosenek z repertuaru Ogrodu Wyobraźni w nowej aranżacji i wersji anglojęzycznej.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maciek #2798699 | 213.95.*.* 2 paź 2019 15:29

    To nie będzie koncert Ogrodu Wyobraźni. To będzie koncert zespołu John Street Band, którego członkiem jest dawny klawiszowiec Ogrodu - Jacek Olejnik, który to zespół zagra wybrane utwory Ogrodu Wyobraźni. Czytać ze zrozumieniem. Nie wprowadzać chaosu komunikacyjnego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5