Już w sobotę Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w grę IceCool

2018-06-12 10:48:42 (ost. akt: 2018-06-12 10:54:32)

Autor zdjęcia: P. Tomkiewicz

IceCool to genialne połączenie nowoczesnej zabawy z mechaniką gry w kapsle, tworzące niesamowicie wciągającą i radosną grę, od której nie sposób się oderwać.
W przezabawnej "pstrykance" IceCool będziecie ścigać się po korytarzach i klasach zaśnieżonej szkoły, starając się zebrać po drodze jak najwięcej smakowitych ryb dla Waszych pingwinków. Uważajcie na woźnego, który zrobi wszystko, żeby Was zatrzymać!

W każdej rundzie jeden z graczy zostaje woźnym, starającym się złapać figurki pozostałych, biegających pingwinów. Reszta graczy zaczyna grę w klasie i pstryka swoje figurki tak, by za jednym ruchem przebyły jak najdłuższą drogę, mijając ryby w swoim kolorze rozwieszone na drzwiach każdego z pomieszczeń. Za każdą zebraną w ten sposób rybę otrzymują kartę z punktami zwycięstwa. Woźny zaczyna grę w kuchni i stara się pstryknąć swoim pingwinkiem tak, by dotknąć po drodze jak najwięcej biegaczy. Runda kończy się, gdy jeden z biegaczy zbierze wszystkie swoje żetony ryb lub gdy woźny złapie każdego z biegaczy. Na koniec gry podliczcie, ile punktów zwycięstwa zebraliście na kartach z rybami i wyłońcie zwycięzcę!

Ełcki sklep z grami planszowymi Sklep Card Store wspólnie z wydawnictwem Rebel zaprasza do udziału w eliminacjach do Mistrzostw Polski w grę IceCool - wciągającą grę zręcznościową dla całej rodziny! Rozgrywki rozpoczną się w sklepie Card Store przy ul. Wojska Polskiego 23C, I piętro, w sobotę 16 czerwca o godz. 11. Turniej jest darmowy!

Zwycięzca Eliminacji w Ełku zostanie zaproszony na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku. Podczas niego zostanie wyłoniona jedna osoba, która pojedzie na światowy finał – odbędzie się on w dniach 24-25 listopada 2018 w stolicy Łotwy, Rydze.

Główną nagrodą w turnieju, którą otrzyma zwycięzca światowego finału, jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w lodowym hotelu w Skandynawii.

Do wygrania w Eliminacjach są gry planszowe:
• IceCool
• Nie do Pary
• Timeline: Polska
Osoba, która zajęła pierwsze miejsce jako pierwsza wybiera dla siebie nagrodę. Osoba, ktora zajęła drugie miejsce, wybiera z pozostałych dwóch gier. Ostatnia gra przypada osobie, która zajęła trzecie miejsce.

WAŻNE: Minimum 12 osób musi wziąć udział, by eliminacje się odbyły.

Z tego względu organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie się na turniej:
- przez wiadomość na FB
- na maila: sklep@cardstore.pl (W treści maila prosimy o podanie: Imię + Nazwisko + numer telefonu)
- osobiście w sklepie (ul. Wojska Polskiego 23C, I piętro, 19-300 Ełk)

Wszelkie szczegóły na temat Eliminacji i Mistrzostw oraz Regulamin znajdziecie pod linkiem. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
https://mistrzostwa.rebel.pl/icecool#regulamin

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5