Przyjdź na nasze urodziny! Mamy nagrody dla Czytelników!

2018-05-14 13:10:36(ost. akt: 2018-05-17 20:50:39)
Pierwszy numer "Rozmaitości Ełckich" ukazał się dokładnie 15 maja 1998 roku. Przed nami więc huczny jubileusz. Dwudzieste urodziny do czegoś zobowiązują. Dlatego zapraszamy na imprezę urodzinową naszej gazety w piątek 18 maja!
Wśród naszych Czytelników są zapewne osoby, które czytają Rozmaitości Ełckie od samego początku, czyli od pierwszego numeru, który ukazał się dokładnie 15 maja 1998 roku. Przed nami więc okrągły jubileusz 20-lecia gazety.

Dwadzieścia lat. W życiu gazety to niemal wieczność. Za bycie z nami, za czytanie nas, za współpracę, za telefony, listy, opinie — także krytyczne, za informacje, za obecność i pamięć o nas... dziękujemy Wam wszystkim.

Z okazji urodzin zapraszamy naszych Czytelników na imprezę, która odbędzie się przed naszą redakcją już w piątek 18 maja. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek.

Będzie tort, będą balony i cukierki, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Co będzie można wygrać?


— przejazd offroadowy z "Mazurską Włóczęgą 4x4"
— pizza w Pizzerii Biesiadowo
— obiad w restauracji Palce Lizać
— vouchery do Sali Zabaw Tropico
— upominki rzeczowe od firmy Recman
— Bilety do kina Planet Cinema
— bilety do kina w Ełckim Centrum Kultury
— Badania (Morfologia, Lipidogram, Próby Wątrobowe) w Labolatorium Diagnostyka
— Gry planszowe ze sklepu Card Store
— Bilet na Kabaret Skeczów Męczących dla 2 osób
— Książki
— kolorowe proszki na Holi Festiwal Ełk

Aby wygrać, wystarczy przyjść pod naszą redakcję przy ul. Roosevelta 1 w Ełku w piątek 18 maja w godzinach 10:00-13:00. Zadamy proste pytanie z wiedzy o Ełku i okolicach, jego historii, kulturze, sporcie i o naszą działalność. Jeśli odpowiesz dobrze, któraś z nagród jest Twoja!

To nie wszystko. Organizujemy też konkurs dla tych, którzy chcieliby wcielić się na chwilę w rolę dziennikarza. Chwyćcie za długopis, ołówek, albo usiądźcie do komputera i zacznijcie tworzyć. Wiersze, felietony, artykuły, wywiady, listy, sonety, haiku, rozprawki — przyjmujemy wszystko, co związane z pisaniem!

Co można wygrać w głównym konkursie? Mamy dwie nagrody. Autor najlepszej pracy dostanie voucher na weekend z osobą towarzyszącą w Masuria Arte w Staczach*. Drugą nagrodą jest wycieczka do Wilna ufundowana przez Biuro Usługowo-Turystyczne „Światowid” Ełk**.

Na Wasze prace czekamy do końca maja 2018 roku. Należy je dostarczać osobiście do siedziby redakcji w Ełku, ul. Roosevelta 1. Można je też wysyłać mailowo na adres: elk@gazetaolsztynska.pl. W treści maila prosimy o imię i nazwisko autora oraz numer kontaktowy. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. Wyniki ogłosimy w pierwszym tygodniu czerwca. Powodzenia!


* voucher obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami poza sezonem wysokim, w terminie ustalonym z recepcją
**voucher na wycieczkę do wykorzystaniu w lipcu lub sierpniu

Obrazek w tresci


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5