"Miłości jest tyle, że nie powinno jej nikomu zabraknąć"

2018-05-03 11:20:10 (ost. akt: 2018-05-03 11:21:18)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

Jest wiele rodzajów i odmian miłości. Najważniejszymi są: miłość matki do dziecka, miłość do ojczyzny i miłość do Boga. Wśród pozostałych znajduje się, min. miłość do zwierząt.
Miłość cechuje bezinteresowność, oddanie i wrażliwość na los kogoś innego. Jest tam, gdzie panuje harmonia, gdzie są dobrzy ludzie i gdzie trwa wiara. Miłość może okazać się istotnym argumentem we wszelkiego rodzaju sporach i skuteczną bronią w walce fizycznej. Nie lekceważmy jej i nie zaprzepaszczajmy.

29 kwietnia 2018 roku członkowie grupy filmowej Fani kina i filmu, przybyli z Prostek do kina Planet Cinema w Ełku, aby obejrzeć film pt. "Piotruś Królik". Ta świetna komedia z gatunku animacji jest dowodem na to, że prawdziwa - szczera - miłość zwycięża i pokonuje spór o ziemię - ogród - oraz walkę o serce kobiety. Muzyka z elementami współczesnej sprawia, że dynamika filmu wzrasta i nie ma tu miejsca na przysłowiową nudę.

Grupie filmowej z Prostek towarzyszył rodzic. Dlaczego? zapytacie, Odpowiedź jest oczywista i prosta, bo ten film łączy pokolenia.

Ogromne podziękowania pod adresem Dyrekcji i Pani Kierownik kina Planet Cinema w Ełku za bezpłatny wstęp dla całej grupy na ten film.

Michałowska Krystyna
opiekun grupy filmowej Fani kina i filmu ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5