Festiwal Smaków Food Trucków przyjedzie do Ełku!

2018-04-17 14:19:33 (ost. akt: 2018-04-17 23:27:41)   Artykuł sponsorowany
Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe już 28 i 29 kwietnia 2018 na Placu Jana Pawła II.
Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne rozpoczęcie majówki. Organizatorzy zaprosili około 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Ełku.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu w Ełku.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:


— strefa dla dzieci,
— strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
— zawody kulinarne z nagrodami,
— gra terenowa z nagrodami,

oraz wiele więcej!

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności festiwalu.

Już teraz planujcie smaczne rozpoczęcie majówki z food truckami.

Data: 28-29 kwietnia 2018
Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Plac Jana Pawła II
Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB. Informacje o mobilnych restauracjach, które pojawią się w Ełku publikowane są tam na bieżąco!


Partnerzy:
Miasto Ełk
MOSiR Ełk
Browar Amber
Dobre Moce Baltica

Partnerzy medialni:

Rozmaitości Ełckie
Ełk dla Was
Radio 5

Obrazek w tresci

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5