Matka z synem wyeliminowali pijanego kierowcę

2018-01-25 13:50:00 (ost. akt: 2018-01-25 13:56:01)
Pijany kierowca, alkotest

Pijany kierowca, alkotest

Na pochwałę i uznanie zasługuje reakcja mieszkanki Ełku i jej syna, którzy zauważyli jadącego wężykiem kierowcę. Nie dość, że powiadomili o tym policję, to pojechali za nim, pilnując by nie uciekł. niebezpieczną jazdę kierującego samochodem osobowym marki Fiat, który jechał „wężykiem”, poruszając się od lewej do prawej krawędzi jezdni.
Dzięki reakcji mieszkanki Ełku i jej syna, którzy zwrócili uwagę na jego niebezpieczną jazdę i poinformowali o tym oficera dyżurnego ełckiej komendy, z ruchu wyeliminowano nietrzeźwego kierowcę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Mając podejrzenia, że kierowca może być pod wpływem alkoholu poinformowali o tym oficera dyżurnego ełckiej komendy i na bieżąco, telefonicznie przekazywali mu informacje o trasie jaką mężczyzna się porusza. Zgłaszający pomimo tego, że poinformowali policjantów, przez cały czas jechali za kierowcą fiata, aż do momentu kiedy mężczyzna zaparkował auto przed blokiem na jednym z osiedli. Tam został wylegitymowany przez policjantów. Okazało się, że to 43-letni mieszkaniec Ełku. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5