Zakopower przyjedzie do Ełku z kolędami!

2017-12-18 11:18:06 (ost. akt: 2017-12-18 11:21:58)

Autor zdjęcia: Marta Wojtal/KAYAX

Najpiękniejsze polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale nie w tradycyjnym, lecz nowoczesnym, energetycznym wykonaniu będzie można usłyszeć 28 grudnia w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. Ze świątecznym koncertem przybywa zespół Zakopower z Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki.
Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, Ełckie Centrum Kultury i proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego zapraszają do wspólnego kolędowania.

Najpiękniejsze polskie kolędy i podhalańskie pastorałki w nowoczesnym, energetycznym wykonaniu będzie można usłyszeć 28 grudnia w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. Ze świątecznym koncertem przybywa zespół Zakopower z Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki.

Zdziwiłby się jednak ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się kolęduje na Podhalu.

Koncert odbędzie się 28 grudnia (czwartek) o godz. 19.00 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Kina ECK tylko w terminach 27 i 28.12 w godz. 8:00-18:30.

Fot. Marta Wojtal/KAYAX

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5