Wielka moc Świąt Bożego Narodzenia

2017-12-04 09:20:26(ost. akt: 2017-12-04 09:21:07)

Autor zdjęcia: Krystyna Michałowska

Malutkimi kroczkami zbliżają się jedyne w swoim rodzaju święta - Święta Bożego Narodzenia. Z uwagi na swój oryginalny charakter przepełnione są miłością, przyjaźnią, empatią oraz umiejętnością wybaczenia.
W okresie przedświątecznych zawirowań, grupa filmowa FANI KINA I FILMU, udała się do kina Planet Cinema w Ełku na polski film pt: "Listy do M 3". Świętym Mikołajem całego przedsięwzięcia było kierownictwo kina, które ufundowało bilety wstępu dla całej grupy. Pięknie dziękujemy!

Doborowa obsada i świetna gra aktorska, przepiękna scenografia, wspaniałe oświetlenie i dobry tekst - miejscami odnoszący się do potocznej mowy, to rzeczy drugorzędne i drugoplanowe. Najważniejsze są ludzkie dramaty i uczucia.

Odłóżmy więc na bok swary i kłótnie, zwolnijmy tempo swojego życia, znajdźmy czas, aby przebywać ze sobą jak najdłużej, wspólnie śmiać się i płakać oraz nie pozwólmy, aby ktokolwiek został sam.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: szkolnedziałania

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5