Zaplanuj urlop z aplikacją "Mazury, Pojezierze Ełckie"

2017-05-05 10:20:00(ost. akt: 2017-05-05 10:12:53)
W dzisiejszej dobie technologii organizacja udanego wypoczynku jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zadanie to zdecydowanie ułatwi bezpłatna aplikacja mobilna "Mazury, Pojezierze Ełckie", którą można pobrać w dowolnej chwili.
Przewodnik mobilny po obszarze części Pojezierza Ełckiego leżącego w obrębie powiatu, to propozycja dla turystów oraz mieszkańców, którzy chcieliby mieć bezpośredni dostęp do aktualnych informacji na temat Ełku, regionu, turystyki, usług oraz planowanych wydarzeń. Dzięki wbudowanej bazie obiektów turystycznych i handlowo-usługowych możliwe jest pobieranie informacji bez konieczności łączenia się z Internetem. Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Co można znaleźć w aplikacji? Przede wszystkim informacje o atrakcjach turystycznych i kulturowych w Ełku i powiecie, zestawienie najważniejszych obiektów np.: hoteli i pensjonatów, restauracji i pubów, aptek, szpitali, urzędów czy kościołów, zapowiedzi planowanych wydarzeń, notatki o bieżących aktualnościach, mapę hot spotów z bezpłatnym dostępem do Internetu, rozkład jazdy autobusów MZK w Ełku czy e-wydanie bezpłatnej gazety miejskiej „Wieści z Ratusza".

Aby pobrać tą przydatną "apkę", wystarczy zeskanować jej kod QR lub znaleźć ją w sklepie Play wpisując hasło: Ełk Mazury. Aplikacja powstała w 2014 roku we współpracy wszystkich samorządów powiatu ełckiego. Od tej pory ściągnęły ją tysiące ludzi chcących szybko i łatwo mieć dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o naszych pięknych Mazurach.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2890657 | 185.156.*.* 20 mar 2020 22:58

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5